Polskie innowacje w architekturze Nowego Jorku - apartamentowiec Sky View Parc

Architektura Nowego Jorku ulega ciągłym przemianom - w miejscu starych budynków wciąż wyrastają nowe. Jeden z nich to apartamentowiec Sky View Parc, w którym zastosowano polskie systemy aluminiowe.

Apartamentowiec Sky View Parc
Apartamentowiec Sky View Parc, fot. Aluprof
Tagi:
Nowoczesny wieżowiec Nowego Jorku z innowacyjną fasadą elementową Aluprof Architektura Nowego Jorku uważana jest za najbardziej innowacyjną na świecie. Dzieje się tak m.in. ze względu na stosowane w niej najnowocześniejsze technologie. W wysokim na 106 metrów budynku LIC Marriott w Nowym Jorku zastosowano polski system fasady elementowej Aluprof MB-SE80 SG, który charakteryzuje się w pełni strukturalnym, cztero-krawędziowym systemem szklenia SSG.
Innowacyjne systemy aluminiowe dla najbardziej wymagających projektów. PREZENTACJA Prezentacja Aleksandra Białasa, przedstawiciela firmy Aluprof poświęcona systemom aluminiowym oraz przykładom ich zastosowania w Polsce i zagranicą. Wśród prezentowanych realizacji znalazły się takie obiekty jak Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz nowo wybudowane wieżowce w USA.
SPONSORZY GŁÓWNI
PARTNER TECHNOLOGICZNY