Zaprojektuj Muzeum Architektury i Designu w Krakowie - warsztaty z Fernando Menisem

Rusza nabór na warsztaty studenckie poświęcone adaptacji hotelu Cracovia na Muzeum Architektury i Designu, które poprowadzi światowej sławy hiszpański architekt Fernando Menis. Dwadzieścia najciekawszych projektów zostanie zaprezentowanych na wystawie w ramach krakowskiej Nocy Muzeów.

Były Hotel Cracovia w Krakowie
Fot. Bartosz Cygan, dzięki uprzejmości Muzeum Narodowego w Krakowie
ARCHICAD - modelowanie parametryczne [FILM] O możliwościach programu ARCHICAD oraz projektowania BIM opowiada Konrad Zabiełło, przedstawiciel firmy WSC GRAPHISOFT Center Poland. Wykład został wygłoszony podczas warsztatów studenckich, które odbyły się 19 maja 2017 roku w Krakowie, w ramach wydarzenia Innowacje w Architekturze.
Relacja z warsztatów studenckich z Fernando Menisem [FILM] Prezentujemy filmową relację z warsztatów poświęconych dawnemu hotelowi Cracovia, które poprowadził hiszpański architekt Fernando Menis. Studenci z 13 polskich uczelni stworzyli niemal 80 projektów przystosowania budynku do nowej funkcji - Muzeum Architektury i Dizajnu. Wybrane prace zaprezentowano na wystawie otwartej podczas krakowskiej Nocy Muzeów.
Innowacje w Architekturze - termin przedłużony! Termin naboru zgłoszeń w konkursie Innowacje w Architekturze został wydłużony. Na zgłoszenia innowacyjnych Projektów / Realizacji oraz Pracowni czekamy do 22 czerwca 2017 roku do godziny 23:59.
Innowacje w Architekturze - termin przedłużony! Termin naboru zgłoszeń w konkursie Innowacje w Architekturze został wydłużony. Na zgłoszenia innowacyjnych Projektów / Realizacji oraz Pracowni czekamy do 22 czerwca 2017 roku do godziny 23:59.
ARCHICAD - nowoczesne projektowanie w technologii BIM Dzięki technologii BIM i idei Wirtualnego Budynku projektowanie w programie ARCHICAD to coś więcej niż projektowanie w przestrzeni 3D. Zintegrowane informacji o projektowanej budowli w zbiór danych stanowiących jej przestrzenny model pozwala skoordynować dokumentację i wychwycić kolizje. Poniższa prezentacja ukazuje możliwości, jakie architektom daje praca w programie ARCHICAD.
Innowacja w Centrum Pompidou MUTATIONS/CRÉATIONS to nowe wydarzenie dotyczące sztuki, nauki i innowacji organizowane przez paryskie Centrum Pompidou. Na pierwszą edycję składają się dwie wystawy – "Wydrukować świat" (Imprimer le monde) i "Ross Lovegrove. Konwergencja" (Ross Lovegrove. Convergence). Czterdziestu twórców, których łączy jedno – technika druku 3d.
SPONSORZY GŁÓWNI
PARTNER TECHNOLOGICZNY