Architektura MuratorKonkursyCOOL SCHOOL - konkurs na projekt szkoły w ekstremalnie zimnym klimacie

COOL SCHOOL - konkurs na projekt szkoły w ekstremalnie zimnym klimacie

Cool School to międzynarodowy konkurs architektoniczny na projekt budynku szkoły dla miasta Khovd w Mongolii, gdzie zimą temperatura spada do –45 °C.

Konkurs na projekt szkoły
Student Politechniki Śląskiej zwycięzcą konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION W projekcie Jakuba Fochtmana jury doceniło zwłaszcza innowacyjność. Drugie miejsce zajął Wojciech Karolczak, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Na trzecim miejscu znalazł się Nikodem Drąg, student inżynierii wzornictwa przemysłowego na Politechnice Krakowskiej.
Nagroda Prezydenta Warszawy – nominacje i głosowanie Znana jest już lista obiektów oraz wydarzeń nominowanych do Nagrody Prezydenta m.st. Warszawy. Plebiscyt potrwa do końca października, zwycięzców wyłoni profesjonalne jury, a także mieszkańcy miasta.
Dwie nagrody dla studentek Politechniki Białostockiej Uroczystość wręczenia nagród w konkursie Green Building Awards odbyła się 5 października. Studentki z Białegostoku zdominowały kategorię „Najlepszy projekt ekologiczny”. Doceniono projekt Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego w Ogrodniczkach i Szlaku Kanału Augustowskiego.
Konkurs na najlepszy projekt architektoniczny 2017 Przewrotne hasło „Rzuć to wszystko co złe” zaczerpnięte z piosenki Zbigniewa Wodeckiego ma tak naprawdę wydobyć to, co w polskiej architekturze najlepsze. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Zmień wizję w projekt”, który będzie punktem wyjścia do rozmowy o nowym języku współczesnej architektury, a także spójnych wizualnie i koncepcyjnie obiektach, które doskonale wpisują się w tkankę miejską.
Polacy z nagrodą w Monachium Pracownia mode:lina™ została uhonorowana nagrodą ICONIC Awards 2017. Jury doceniło projekt aranżacji wnętrz dla oddziału firmy Opera Software we Wrocławiu
Projektuj w przestrzeni na, przy, obok drzwi i wygraj 10 000zł Już po raz czwarty PORTA DRZWI organizuje konkurs PORTA BY ME skierowany do młodych architektów i designerów. Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń w edycji „4DOORS” potrwa do 15 stycznia 2018 r.