Architektura MuratorKonkursyCOOL SCHOOL - konkurs na projekt szkoły w ekstremalnie zimnym klimacie

COOL SCHOOL - konkurs na projekt szkoły w ekstremalnie zimnym klimacie

Cool School to międzynarodowy konkurs architektoniczny na projekt budynku szkoły dla miasta Khovd w Mongolii, gdzie zimą temperatura spada do –45 °C.

Konkurs na projekt szkoły
Zaprojektuj park rzeczny Aleksandry - konkurs dla studentów Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie oraz Politechnika Krakowska ogłaszają konkurs urbanistyczno-architektoniczny na opracowanie koncepcji zagospodarowania północnej części parku Aleksandry w Krakowie. Pula nagród wynosi 10 tys. złotych.
3 konkursy w ramach Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie 2017 Najbliższa edycja Międzynarodowego Biennale Architektury w Krakowie (MBA KRK 2017) odbędzie się w dniach 12-17 października 2017 roku pod hasłem "Podwórze – pole wyobraźni". Trwa nabór prac na trzy konkursy, które wyłonią uczestników wydarzenia.
XXI edycja konkursu "Polski cement w architekturze" Rusza kolejna edycja organizowanego przez Stowarzyszenie Architektów Polskich konkursu najlepszą realizację z użyciem technologii żelbetowej. Termin naboru zgłoszeń upływa 18 września 2017 roku.
Konkurs na projekt modernizacji toalet w katowickim Spodku Ogłoszono konkurs na projekt modernizacji toalet w katowickim Spodku. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 15 tys. złotych. Termin naboru wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 31 lipca.
Konkurs na projekt schronisk na Bursztynowym Szlaku Trwa nabór zgłoszeń do konkursu na projekt schronisk turystycznych na łotewskim wybrzeżu. Konkurs ma charakter studialny, ale zwycięskie koncepcje mogą zostać zrealizowane. Termin rejestracji upływa 27 września.
Ulice Nowej Pragi - międzynarodowy konkurs dla architektów Miasto ogłosiło konkurs architektoniczno-urbanistyczny na opracowanie koncepcji przebudowy ul. Środkowej w Warszawie. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 19 czerwca 2017 roku.