Architektura MuratorKonkursyFasada Roku 2017: wyniki konkursu

Fasada Roku 2017: wyniki konkursu

Znamy wyniki organizowanego przez firmę Baumit od 11 lat konkursu, mającego wyłonić najlepsze elewacje w pięciu kategoriach. Patronat nad wydarzeniem objęła "Architektura-murator".

Fasada Roku 2017: wyniki konkursu
Rusza konkurs Fasada Roku 2017 To już jedenasta edycja konkursu na najlepszą fasadę roku. Celem jest wyłonienie i nagrodzenie najciekawszych rozwiązań elewacyjnych stworzonych z wykorzystaniem kompletnej technologii Baumit. Zgłoszone realizacje oceni profesjonalne jury, pula nagród wynosi 50 tys. złotych. Zwycięzcy wezmą udział w międzynarodowej odsłonie konkursu – Baumit Life Challenge 2018.
Dworzec w Piasecznie walczy o tytuł w europejskiej odsłonie konkursu Fasada Roku! Renowację modernistycznego dworca w Piasecznie wyróżniono tytułem Fasada Roku 2015 w kategorii budynek niemieszkalny. Teraz obiekt ma szansę zdobyć nagrodę w konkursie Life Challenge.
Najlepsze polskie fasady 2015 roku Do dziewiątej edycji konkursu Fasada Roku 2015 zgłoszono 200 obiektów, których elewacje zrealizowano z wykorzystaniem technologii Baumit. Nagrody przyznano w pięciu kategoriach. Laureaci wezmą udział w Bumit Life Challenge, w ramach którego przyznany zostanie tytuł Europejskiej Fasady Roku.
Fasada roku 2014 Już po raz ósmy rozstrzygnięto konkurs Fasada Roku, w którym nagradzane są najlepsze rozwiązania elewacyjne w Polsce. Obiekty walczące o miano Fasady Roku 2014 oceniane były w pięciu kategoriach, uwzględniających zarówno obiekty nowo powstające, jak i poddawane modernizacji, budynki mieszkalne oraz użyteczności publicznej.
Zmiany w architekturze polskich miast. 7 lat konkursu Baumit Fasada Roku Fasada Roku to konkurs organizowany przez firmę Baumit. Jego celem jest nagradzanie autorów najciekawszych projektów, które poprzez rozwiązania elewacyjne wpływają na poprawę estetyki naszego otoczenia. Zgłoszenia do edycji 2014 można przesyłać do 31 marca 2015 roku.
Konkurs Baumit Fasada Roku 2014 Firma Baumit ogłasza kolejną edycję konkursu Fasada Roku 2014. Po raz ósmy wyłonione zostaną najlepsze obiekty wykończone z wykorzystaniem systemów ociepleń, tynków z wykończeniem lub programów renowacji budynków firmy Baumit. Zgłoszone realizacje oceniane będą przez profesjonalne jury, do wygrania jest po 10.000 pln w każdej z pięciu kategorii