Architektura MuratorKonkursyKonkurs na kuratorski projekt wystawy na Biennale Architektury 2018

Konkurs na kuratorski projekt wystawy na Biennale Architektury 2018

Ogłoszono konkurs na kuratorski projekt wystawy w Pawilonie Polski na Biennale Architektury w Wenecji. Termin składania projektów upływa z dniem 11 września 2017 roku.

Konkurs na kuratorski projekt wystawy na Biennale Architektury 2018
Pawilon Polski w Wenecji, rysunek z materiałów konkursowych
Tagi:
Studenci Politechniki Śląskiej z wyróżnieniem w międzynarodowym konkursie Prezentujemy kolejną koncepcję kościoła na klifie Preikestolen w Norwegii. Świątynię w formie transparentnej szklanej bryły zaprojektowali Martyna Słowińska, Katarzyna Golec i Paweł Pacak z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
Zaprojektuj System Informacji Miejskiej dla Krakowa Trwa konkurs na projekt Systemu Informacji Miejskiej dla Krakowa. Zgłoszenia portfolio tylko do 18 sierpnia!
Arsenał Kultury w Gorzowie Wielkopolskim – wyniki konkursu Pracownia Atrium Mateusza Urbańskiego zwyciężyła w międzynarodowym konkursie na projekt nowej siedziby miejskiego ośrodka sztuki i centrum kultury w Gorzowie Wielkopolskim.
Polacy wyróżnieni w międzynarodowym konkursie na projekt kościoła w Norwegii Dominik Paździor, student Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, oraz Martyna Słowińska, Katarzyna Golec i Paweł Pacak z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej zdobyli wyróżnienia w międzynarodowym konkursie na projekt kościoła na klifie Preikestolen.
Najlepsza przestrzeń publiczna województwa Pomorskiego Trwa XII edycja konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Pomorskiego 2017. Termin naboru zgłoszeń upływa 11 sierpnia 2017 roku.
Konkurs na rozbudowę Centrum Nauki Kopernik Centrum Nauki Kopernik we współpracy z SARP-em ogłosiło właśnie konkurs na projekt nowego budynku, który powstać ma po północnej stronie gmachu głównego. Wnioski o dopuszczenie do udziału przyjmowane są tylko do 24 kwietnia.