Architektura MuratorKonkursyKonkurs na projekt łazienki: termin zgłoszeń upływa 8 maja

Konkurs na projekt łazienki: termin zgłoszeń upływa 8 maja

Firma Hansgrohe Sp ogłasza otwarty konkurs na projekt łazienki; warunkiem obowiązkowym jest wykorzystanie w pracy przedmiotów, które zaprojektowała gwiazda dizajnu - Philippe Starck

Studenci Politechniki Śląskiej z wyróżnieniem w międzynarodowym konkursie Prezentujemy kolejną koncepcję kościoła na klifie Preikestolen w Norwegii. Świątynię w formie transparentnej szklanej bryły zaprojektowali Martyna Słowińska, Katarzyna Golec i Paweł Pacak z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.
Zaprojektuj System Informacji Miejskiej dla Krakowa Trwa konkurs na projekt Systemu Informacji Miejskiej dla Krakowa. Zgłoszenia portfolio tylko do 18 sierpnia!
Arsenał Kultury w Gorzowie Wielkopolskim – wyniki konkursu Pracownia Atrium Mateusza Urbańskiego zwyciężyła w międzynarodowym konkursie na projekt nowej siedziby miejskiego ośrodka sztuki i centrum kultury w Gorzowie Wielkopolskim.
Polacy wyróżnieni w międzynarodowym konkursie na projekt kościoła w Norwegii Dominik Paździor, student Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, oraz Martyna Słowińska, Katarzyna Golec i Paweł Pacak z Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej zdobyli wyróżnienia w międzynarodowym konkursie na projekt kościoła na klifie Preikestolen.
Najlepsza przestrzeń publiczna województwa Pomorskiego Trwa XII edycja konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Pomorskiego 2017. Termin naboru zgłoszeń upływa 11 sierpnia 2017 roku.
Konkurs na kuratorski projekt wystawy na Biennale Architektury 2018 Ogłoszono konkurs na kuratorski projekt wystawy w Pawilonie Polski na Biennale Architektury w Wenecji. Termin składania projektów upływa z dniem 11 września 2017 roku.