Architektura MuratorKonkursyKonkurs na projekt łazienki: termin zgłoszeń upływa 8 maja

Konkurs na projekt łazienki: termin zgłoszeń upływa 8 maja

Firma Hansgrohe Sp ogłasza otwarty konkurs na projekt łazienki; warunkiem obowiązkowym jest wykorzystanie w pracy przedmiotów, które zaprojektowała gwiazda dizajnu - Philippe Starck

Konkurs na kuratorski projekt wystawy na Biennale Architektury 2018 Ogłoszono konkurs na kuratorski projekt wystawy w Pawilonie Polski na Biennale Architektury w Wenecji. Termin składania projektów upływa z dniem 11 września 2017 roku.
Konkurs na rozbudowę Centrum Nauki Kopernik Centrum Nauki Kopernik we współpracy z SARP-em ogłosiło właśnie konkurs na projekt nowego budynku, który powstać ma po północnej stronie gmachu głównego. Wnioski o dopuszczenie do udziału przyjmowane są tylko do 24 kwietnia.
Ruszył konkurs na modelowy budynek wielorodzinny w programie Mieszkanie Plus Spółka BGK Nieruchomości ogłosiła właśnie konkurs na projekt modelowego budynku wielorodzinnego w programie Mieszkanie Plus. Przyjmowanie wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie tylko do 20 kwietnia. W jury m.in. Stanisław Niemczyk, Aleksander Wołodarski, Witold Zandfos, Ryszard Gruda i Magdalena Wrzesień.
Konkurs na modelowy dom w programie Mieszkanie Plus – trwają konsultacje Tylko do piątku 17 marca można zgłaszać uwagi do regulaminu konkursu architektonicznego na projekt modelowego domu w programie Mieszkanie Plus. Według założeń koszt budowy metra kwadratowego nie może przekroczyć 2000 zł
Zaprojektuj plakat Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DoFA'17 Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu plakatu promującego Dolnośląski Festiwal Architektury DoFA , edycja 2017. Hasło tegorocznego festiwalu brzmi "Miasto w zieleni".
Rzeźba na Superścieżce Superścieżka to nowy krakowski pomysł na zieleń i partycypację. Koncepcja półkilometrowego założenia rekreacyjnego łączącego rondo Mogilskie i Grzegórzeckie została wypracowana przez mieszkańców. Kolejnym etapem przedsięwzięcia, w które zaangażowane są organizacje pozarządowe, deweloperzy i władze miasta, jest konkurs na projekt rzeźby oraz ingerencji artystycznych w nawierzchnię zielonego szlaku. Prace można zgłaszać do 31 grudnia 2016 roku.