Architektura MuratorKonkursyKonkurs na projekt łazienki: termin zgłoszeń upływa 8 maja

Konkurs na projekt łazienki: termin zgłoszeń upływa 8 maja

Firma Hansgrohe Sp ogłasza otwarty konkurs na projekt łazienki; warunkiem obowiązkowym jest wykorzystanie w pracy przedmiotów, które zaprojektowała gwiazda dizajnu - Philippe Starck

Ruszył konkurs na modelowy budynek wielorodzinny w programie Mieszkanie Plus Spółka BGK Nieruchomości ogłosiła właśnie konkurs na projekt modelowego budynku wielorodzinnego w programie Mieszkanie Plus. Przyjmowanie wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie tylko do 20 kwietnia. W jury m.in. Stanisław Niemczyk, Aleksander Wołodarski, Witold Zandfos, Ryszard Gruda i Magdalena Wrzesień.
Konkurs na modelowy dom w programie Mieszkanie Plus – trwają konsultacje Tylko do piątku 17 marca można zgłaszać uwagi do regulaminu konkursu architektonicznego na projekt modelowego domu w programie Mieszkanie Plus. Według założeń koszt budowy metra kwadratowego nie może przekroczyć 2000 zł
Zaprojektuj plakat Dolnośląskiego Festiwalu Architektury DoFA'17 Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu plakatu promującego Dolnośląski Festiwal Architektury DoFA , edycja 2017. Hasło tegorocznego festiwalu brzmi "Miasto w zieleni".
Rzeźba na Superścieżce Superścieżka to nowy krakowski pomysł na zieleń i partycypację. Koncepcja półkilometrowego założenia rekreacyjnego łączącego rondo Mogilskie i Grzegórzeckie została wypracowana przez mieszkańców. Kolejnym etapem przedsięwzięcia, w które zaangażowane są organizacje pozarządowe, deweloperzy i władze miasta, jest konkurs na projekt rzeźby oraz ingerencji artystycznych w nawierzchnię zielonego szlaku. Prace można zgłaszać do 31 grudnia 2016 roku.
Architektura i trawertyn Celem konkursu jest promocja polskiego trawertynu oraz upowszechnienie wykorzystania tego materiału w architekturze. Termin naboru prac upływa 15 stycznia 2017 roku.
Innowacyjne wieżowce 2017 Amerykański magazyn eVolo zaprasza do udziału w kolejnej edycji Skyscraper Competition – najbardziej znanego światowego konkursu, w którym nagradzane są projekty innowacyjnych wieżowców. Termin rejestracji ze zniżką upływa 15 listopada.