Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- projekty

Poznaj wszystkich uczestników 4. edycji ogólnopolskiego spotkania Młodzi do Łodzi. Zobacz, kim są polscy projektanci przed 40. rokiem życia, dowiedz się, gdzie studiowali, czym się zajmują i do czego dążą.

Jestem absolwentem Wydziału Architektury...
szczegoly
Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Od czternastu lat pracuję w Stanach Zjednoczonych. Obecnie specjalizuję się w projektowaniu budynków hotelowych. Współpracuję z polskimi biurami architektonicznymi, wspomagającymi produkcje modeli Revit. Jestem zainteresowany udziałem w warsztatach, w celu bliższego zapoznania się z realiami pracy w Polsce.
architekt(ka)+urbanist(k)a+społeczni(cz)k(a) =...
szczegoly
architekt(ka)+urbanist(k)a+społeczni(cz)k(a) = obserwator(ka) świata szukająca rozwiązań dla dostrzeżonych problemów
Jestem architektką, dla której architektura to...
szczegoly
Jestem architektką, dla której architektura to dialog i współpraca. Architektura dla mnie ma moc animowania społeczności, a samo tworzenie architektury jest związane z odpowiedzialnością społeczną. Spełniając się jako architektka jestem animatorką, facylitatorką, trenerką, ekspertką, nauczycielką, aby angażować różne środowiska do dyskusji o przestrzeni publicznej.
Architektem, praktykiem, propagatorem...
szczegoly
Architektem, praktykiem, propagatorem odpowiedzialnego gospodarowania przestrzenią. Nie lubię nudnych projektów, chaosu i niedbalstwa w naszym otoczeniu. Pozytywnie patrzę na świat, cieszę się swoją pracą i nie toleruję chodzenia na skróty. Fascynuje mnie otwarte myślenie i odwaga w codzienności. Uważam, że to co robimy jest dla ludzi a nie dla naszego ego.
Nie jestem twórcą nowego świata, ponieważ o tym...
szczegoly
Nie jestem twórcą nowego świata, ponieważ o tym jak wygląda przestrzeń decydują deweloper, użytkownik i miasto. Jako architekt posiadam wiedzę i narzędzia, dzięki którym mogę pełnić rolę ich doradcy. Wypełniając tę rolę, chcę tworzyć dobre przestrzenie, z których chętnie korzystają ludzie.
Mój cel - wykorzystywanie i rozpowszechnianie...
szczegoly
Mój cel - wykorzystywanie i rozpowszechnianie wzorców projektowych, jak na przykład "światło po dwóch stronach pokoju", "balkon na 6 stóp", "narożne drzwi", "pozytywowa przestrzeń zewnętrzna"
Jestem architektką w Maćków Pracowni Projektowej,...
szczegoly
Jestem architektką w Maćków Pracowni Projektowej, doktorantką na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Projektuję również scenografie i instalacje, publikuję w Architekturze-murator, jestem współautorką książki o Stefanie Müllerze.
Jestem założycielem autorskiej pracowni FUV...
szczegoly
Jestem założycielem autorskiej pracowni FUV Architekci. Moim celem jest uzyskanie niezależności w projektowaniu. Działam zazwyczaj na polu urbanistyki i architektury, jednakże coraz częściej można mnie spotkać przy tematach związanych z architekturą krajobrazu, wnętrzami i wizualizacjami.
ORGANIZATOR
SPONSORZY