Architektura MuratorProjektyAkademia Sztuk Pięknych w Tallinie

Akademia Sztuk Pięknych w Tallinie

Prosty i ascetyczny w swej formie budynek wpisany w rozczłonkowany system urbanistyczny jest w stanie uleczyć chaotyczną tkankę miejską. (jojko+nawrocki architekci)

fotka z /zdjecia/tallinn00.jpg
Gminny Ośrodek Zdrowia w Siechnicach Dwuetapowy konkurs na projekt pasywnego ośrodka zdrowia w centrum Siechnic wygrała pracownia jojko+nawrocki architekci.
Wyniki konkursu na pasywny ośrodek zdrowia w Siechnicach W Siechnicach, znanych m.in. z wielokrotnie nagradzanego budynku ratusza autorstwa Pracowni Projektowej Maćków, powstanie pasywny ośrodek zdrowia. Projekt obiektu wyłoniono w dwuetapowym konkursie architektonicznym.
Rozbudowa przedszkola w Paniówkach Wykorzystując różnicę poziomów pomiędzy istniejącą i nowo projektowaną częścią budynku, architekci zaproponowali połączenie przestrzeni tarasu, ogrodu oraz dachu w jedną, wspólną strefę zabaw i rekreacji na świeżym powietrzu. O realizacji pisze Hanna Szukalska.
Konkurs architektoniczny na projekt Ogrodu XXI wieku wraz z pawilonem wystawienniczym. WYNIKI W warszawskich Łazienkach powstać ma nowy pawilon ekspozycyjny o powierzchni wystawowej 1800 m2. Autorzy nagrodzonej koncepcji zaprezentują wstępny projekt 14 stycznia 2014 r. o godz.12.00 w Podchorążówce w Łazienkach Królewskich