Architektura MuratorProjektyMiędzynarodowe Centrum Muzyki w Żelazowej Woli

Międzynarodowe Centrum Muzyki w Żelazowej Woli

Stelmach i Partnerzy zwycięzcami międzynarodowego konkursu na centrum muzyczne. Obiekt ma zostać ukończony w 2021 r.

Międzynarodowe Centrum Muzyki w Żelazowej Woli
Wejście główne - widok od strony drogi publicznej
Centrum Muzyki w Żelazowej Woli W konkursie na projekt sali koncertowej w obrębie parku-pomnika w Żelazowej Woli zwyciężyła pracownia Stelmach i Partnerzy.
Centrum Muzyki w Żelazowej Woli – nowe wizualizacje Trwają przygotowania do realizacji Międzynarodowego Centrum Muzyki w Żelazowej Woli według zwycięskiego projektu biura Stelmach i Partnerzy. Mamy nowe wizualizacje budynku.
Centrum Muzyki w Żelazowej Woli – konkurs Narodowy Instytut Fryderyka Chopina ogłosił właśnie konkurs na projekt Międzynarodowego Centrum Muzyki w Żelazowej Woli. Pula nagród wynosi blisko 500 tys. zł.
Rozbudowa Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli \ Extension of the Fryderyk Chopin Museum in Żelazowa Wola Nowe budynki służące obsłudze turystów w miejscu urodzenia Chopina są naturalną kontynuacją zrewaloryzowanego parku. Bolesław Stelmach połączył współczesne wzorce kształtowania obiektów publicznych z idealizacją polskiej wsi i przyrody. Ta swojskość inspirowała również w latach 30. autora założenia ogrodowego wokół dworku w Żelazowej Woli i stanowi istotny składnik legendy Chopina w jego ojczyźnie