Architektura MuratorProjektyTargowisko Miejskie w Olsztynie

Targowisko Miejskie w Olsztynie

Popularne targowisko w Olsztynie czeka modernizacja według projektu Studia Form Architektonicznych Pantel.

Targowisko Miejskie w Olsztynie
W każdym z pawilonów na powierzchni ok. 1160 m², znajdzie się 60 stanowisk handlowych oraz sanitariaty.
Tagi:
Pawilon przy liceum plastycznym w Olsztynie W konkursie na projekt pawilonu ekspozycyjnego przy Państwowym Liceum Plastycznym w Olsztynie zwyciężyło Biuro Architektoniczne Gadomscy.
Budowa Browaru Zamkowy Młyn w Olsztynie Browar Zamkowy Młyn stanął w miejscu historycznego obiektu o podobnej funkcji. W jego wnętrzach wyeksponowano piwne tanki, widoczne przez szklane witryny także z zewnątrz – o realizacji, której proces projektowy ze względu na prestiżową lokalizację w centrum Olsztyna i stale zmieniające się wytyczne zajął autorom ponad 7 lat pisze architekt Grzegorz Dżus.
Modernizacja hali Urania w Olsztynie Słynną olsztyńską halę czeka przebudowa. Obiekt zostanie zmodernizowany według konkursowego projektu Urban Architect.
O konkursie na zagospodarowaniu nabrzeży jeziora Ukiel Władze miasta bardzo skrupulatnie przygotowywały inwestycję. Zanim ogłoszono konkurs realizacyjny, zorganizowano studialny, który wytyczył główne kierunki zagospodarowania – pisze Tomasz Żylski.
O projekcie Bazy Sportów Kajakarskich Piotr Mikulski-Bąk W trakcie realizacji, która praktycznie odbywała się w lesie, konieczne było wycięcie jedynie kilku istniejących drzew. Obiekty staraliśmy się wkomponować w otoczenie, dlatego zaprojektowaliśmy je na mocno nieregularnym rzucie, a jako materiałów wykończeniowych użyliśmy przede wszystkim drewna cedrowego i murowanego, nieregularnego łupka.
O projekcie Centrum Żeglarstwa Maciej Jacaszek Charakterystycznym elementem krajobrazu Warmii i Mazur są głazy narzutowe. W naszym projekcie kamienie te stały się ważnym, pełniącym różnorodną funkcję składnikiem całego założenia. Wszystkie decyzje podporządkowane były idei jak najmniejszej ingerencji w naturalne ukształtowanie wzgórza oraz wyeksponowania otwarć widokowych na jezioro i panoramę Olsztyna