Architektura MuratorRealizacjeGapahuk – prefabrykowany dom letniskowy projektu Snøhetta

Gapahuk – prefabrykowany dom letniskowy projektu Snøhetta

Pracownia Snøhetta zaprojektowała typowy dom letniskowy, dostosowany do różnych warunków klimatycznych i terenowych. Projekt powstał na zamówienie firmy Rindalshytter, wiodącego producenta domów wypoczynkowych w Norwegii.

Gapahuk – norweski dom letniskowy projektu Snøhetta
@ MIR
Nie tylko "Brda". Trzy polskie projekty domków letniskowych [WIDEO] Jeżeli wypoczywać, to tylko w dobrze zaprojektowanym otoczeniu. Zobaczcie wybrane przez nas projekty autorstwa Jojko + Nawrocki Architekci, Exterio oraz medusagroup.
Dom wakacyjny nad jeziorem Czorsztyńskim Zlokalizowany w południowej Polsce dom letniskowy jest przykładem współczesnego ujęcia lokalnych tradycji architektonicznych. Obiekt powstał według projektu HOLA Design Group.
Dom letniskowy w Norwegii Projekt niewielkiego domu letniskowego, który powstanie na wzgórzu w południowej Norwegii, opracowała pracownia Reiulf Ramstad Arkitekter. Budowa ruszy jeszcze w październiku tego roku.
Bliźniak - nietypowy pomysł na nadmorski dom letni Bliźniacze konstrukcje mieszczą dom letni należący do jednej rodziny. Inspiracją dla takiego rozwiązania była lokalna tradycja. Obiekt powstał według projektu kanadyjskiej pracowni YH2.
Dom letniskowy w Szwecji Malowniczo położony dom zbudowano na jednej z wysp Archipelagu Sztokholmskiego. W odróżnieniu od większości domków letniskowych w Szwecji, budowanych z drewna, ten wzniesiono z betonu wylewanego na miejscu budowy. Za projekt odpowiada pracownia Tham & Videgård Arkitekter.
Jednostki mieszkalne na wyspie Bigwin Koncepcja jednostek mieszkalnych na wyspie Bigwin, w kanadyjskiej prowincji Ontario, powstała w ramach konkursu na projekt około 50 domów dla klientów tutejszego klubu golfowego.