Architektura MuratorRealizacjeKlinika Credus w Poznaniu

Klinika Credus w Poznaniu

W centrum Poznania, niedaleko Starego Browaru powstała nowoczesna klinika o harmonijnym wnętrzu. Owalne kształty mebli, wyoblone ściany, artystyczne fotografie i ciemne meble wprowadzają nastrój prywatnej przestrzeni – pisze Katarzyna Gucałło.

Klinika Credus w Poznaniu
Okno recepcji ma formę krzyża kojarzonego z symbolem opieki medycznej. Charakterystycznym elementem, który pojawia się zarówno w holu, jak i we wszystkich gabinetach są fotografie Szymona Brodziaka; Fot. Patryk Lewiński/modelina-architekci.com
Klinika specjalistyczna Credus ClinicPoznań, ul. Dolna Wilda 6
Autorzymode:lina™ / Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Anna Kazecka
InwestorCREDUS CLINIC
Powierzchnia użytkowa100.0 m²
Powierzchnia całkowita125.0 m²
Kubatura370.0 m³
Projekt (data)2017
Data realizacji (koniec)218
Koszt inwestycjinie podano
Tagi:
Osiedlowa wieża widokowa Jednym z najnowszych projektów zrealizowanych w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego jest wieża widokowa na Szachtach. Koncepcję obiektu opracowało biuro Toya Design.
Apartamentowiec Drzymały 27 w Poznaniu Na Sołaczu rozpoczęła się budowa obiektu, który wyróżniać będą balkony obsadzone 6 tys. roślin. Za projekt odpowiada Ultra.
Najlepsza architektura Poznania – nagroda im. Jana Baptysty Quadro 2018 Biurowiec Bałtyk zdobył Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro za najlepszą realizację 2017 roku. Budynek doceniono za nowoczesną formę wpisującą się w historyczny układ działek, stanowiącą przy okazji swego rodzaju dzieło sztuki.
Dom POZ_1 projektu pracowni PL.architekci Przystępując do projektowania domu dla sześcioosobowej rodziny, architekci stanęli przed dość typowym wyzwaniem. Starali się w maksymalnym stopniu wykorzystać atrakcyjną lokalizację działki, a jednocześnie odseparować obiekt od chaotycznej zabudowy w sąsiedztwie.
Stary Browar po nowemu: trwa rearanżacja wnętrz według projektu mode:lina™ Architekci z pracowni mode:lina™ całkowicie przebudowali piętro gastronomiczne w atrium Starego Browaru. To pierwsza z planowanych w najbliższym czasie dużych zmian, nad których projektem czuwa poznańska pracownia.
Kładka Berdychowska w Poznaniu Pieszy most między Chwaliszewem i Berdychowem powstanie według projektu pracowni ARPA Jerzego Gu-rawskiego.