Architektura MuratorRealizacjeMedusagroup: showroom Maximum w Castellarano, Włochy

Medusagroup: showroom Maximum w Castellarano, Włochy

Nowa realizacja medusagroup (Przemo Łukasik, Łukasz Zagała) to otwarty w maju 2013 roku showroom włoskiego producenta płyt ceramicznych. Showroom znajduje się w miejscowości Castellarano niedaleko Modeny


medusagroup, pawilon ekspozycyjny - showroom w Castellarano, Włochy. 10 maja 2013
medusagroup, pawilon ekspozycyjny - showroom w Castellarano, Włochy. 10 maja 2013
Showroom fabryki GranitiFiandreCastellarano (niedaleko Modeny), Włochy
Autorzymedusagroup, Przemo Łukasik, Łukasz Zagała
Współpraca autorskaJustyna Siwińska-Pszoniak, Tatiana Pacha, Konrad Basan, Michał Sokołowski
Konstrukcjastatyk
InwestorGranitiFiandre S.p.A
Powierzchnia zabudowy340.0 m²
Projekt (data) 2013
Data realizacji (koniec)2013
Skromność i spokój. Rainer Mahlamäki o Muzeum Historii Żydów Polskich Celem architekta jest zaprojektowanie takiego budynku, który będzie sprawiał wrażenie, jakby w danej lokalizacji stał od zawsze, i zaprojektowanie takich przestrzeni, które przetrwają zmieniające się w czasie mody.
Jak powstawało Muzeum Historii Żydów Polskich Wraz z budynkiem Muzeum Historii Żydów Polskich zyskaliśmy poetycki i pełen dramaturgii symbol, ikonę architektury już nie o lokalnym, ale o europejskim zasięgu.
Makieta w XX wieku Niemiecki krytyk Oliver Elser o XX-wiecznych trendach i tendencjach w modelowaniu
Garaż ze spiralnymi rampami Wielopoziomowy garaż przy ulicy Woronicza w Warszawie z 1958 roku to pierwsza tak nowoczesna realizacja zaplecza motoryzacji w Polsce.
Obserwatorium na Śnieżce O unikalności obserwatorium decydują awangardowa forma, kojarząca się z UFO, i wyjątkowa, bardzo komplikująca realizację, lokalizacja - na szczycie Śnieżki, 1602 metry n.p.m.
Galeriowiec z mezonetami Wrocławski blok to pierwszy w Polsce galeriowiec z dwupoziomowymi mieszkaniami. Doświetlone z obu stron lokale przypominają domy jednorodzinne.