Architektura MuratorRealizacjeStary Browar po nowemu: trwa rearanżacja wnętrz według projektu mode:lina™

Stary Browar po nowemu: trwa rearanżacja wnętrz według projektu mode:lina™

Architekci z pracowni mode:lina™ całkowicie przebudowali piętro gastronomiczne w atrium Starego Browaru. To pierwsza z planowanych w najbliższym czasie dużych zmian, nad których projektem czuwa poznańska pracownia.

Stary Browar po nowemu: trwa rearanżacja wnętrz według projektu mode:lina™
Food court w atrium Starego Browaru, proj. mode:lina™; fot. Patryk Lewiński
Food court w atrium Starego Browaru Poznań, ul. Półwiejska 42
Autorzymode:lina™, architekci Paweł Garus, Jerzy Woźniak, Małgorzata Wawrzynek, Kinga Kin
InwestorDeutsche Asset & Wealth Management
Powierzchnia użytkowa450.0 m²
Data realizacji (koniec)2018
Polacy z nagrodą w Monachium Pracownia mode:lina™ została uhonorowana nagrodą ICONIC Awards 2017. Jury doceniło projekt aranżacji wnętrz dla oddziału firmy Opera Software we Wrocławiu
Sklep rowerowy VÈLO7 W sklepie VÈLO7 rowerowe inspiracje widoczne są we wszystkich elementach wnętrza - od rzutu przez rozwiązania przestrzenne aż po identyfikację wizualną. Projekt opracowała poznańska pracownia mode:lina.
Akademia Kulinarna projektu mode:lina Poznańska pracownia mode:lina opracowała projekt wnętrza Akademii Kulinarnej w Łodzi. Utrzymana w industrialnym charakterze sala przypomina niewielkie studio telewizyjne, w którym centralne miejsce zajmuje kuchnia.
Fence house - dom jednorodzinny pod Poznaniem Zamknięty od strony ulicy, od strony ogrodu dom otwiera się na zielone otoczenie. Charakterystyczna bryła powstała w wyniku wyraźnego funkcjonalnego podziału na strefy rodziców i dzieci. Projekt opracowała pracownia mode:lina.
Opera Software - polski projekt nagrodzony we Frankfurcie Pracownia mode:lina otrzymała jedną z nagród głównych w międzynarodowym konkursie Finest Interior Award 2016. Doceniony projekt to wnętrza biur norweskiej firmy Opera Software we Wrocławiu.
Biuro Opera Software we Wrocławiu Za sprawą projektantów wnętrza zabytkowych kamienic zmieniły się w hipsterskie, kreatywne przestrzenie aktywności i wypoczynku, w których młoda kadra pracuje w niekorporacyjnym stylu. O realizacji pisze Tomasz Głowacki.