Architektura MuratorRealizacjeWnętrze kawiarni Cafeina projektu mode:lina architekci

Wnętrze kawiarni Cafeina projektu mode: lina architekci

Kawiarnia Cafeina mieści się w jednej z galerii handlowych w Skórzewie. Projekt opiera się na przywołaniu domowej atmosfery za pomocą współczesnych środków wyrazu. Za realizację odpowiada pracownia mode:lina architekci.

Wnętrze kawiarni Cafeina projektu mode:lina architekci
Fot. Marcin Ratajczak
CafeinaSkórzewp
Autorzymode:lina architekci, Paweł Garusz, Jerzy Woźniak
Współpraca autorskaPaweł Garus, Jerzy Woźniak, Justyna Wasiluk, Kinga Kin
Powierzchnia:92 m²
Tagi:
Polacy z nagrodą w Monachium Pracownia mode:lina™ została uhonorowana nagrodą ICONIC Awards 2017. Jury doceniło projekt aranżacji wnętrz dla oddziału firmy Opera Software we Wrocławiu
Sklep rowerowy VÈLO7 W sklepie VÈLO7 rowerowe inspiracje widoczne są we wszystkich elementach wnętrza - od rzutu przez rozwiązania przestrzenne aż po identyfikację wizualną. Projekt opracowała poznańska pracownia mode:lina.
Akademia Kulinarna projektu mode:lina Poznańska pracownia mode:lina opracowała projekt wnętrza Akademii Kulinarnej w Łodzi. Utrzymana w industrialnym charakterze sala przypomina niewielkie studio telewizyjne, w którym centralne miejsce zajmuje kuchnia.
Fence house - dom jednorodzinny pod Poznaniem Zamknięty od strony ulicy, od strony ogrodu dom otwiera się na zielone otoczenie. Charakterystyczna bryła powstała w wyniku wyraźnego funkcjonalnego podziału na strefy rodziców i dzieci. Projekt opracowała pracownia mode:lina.
Opera Software - polski projekt nagrodzony we Frankfurcie Pracownia mode:lina otrzymała jedną z nagród głównych w międzynarodowym konkursie Finest Interior Award 2016. Doceniony projekt to wnętrza biur norweskiej firmy Opera Software we Wrocławiu.
Biuro Opera Software we Wrocławiu Za sprawą projektantów wnętrza zabytkowych kamienic zmieniły się w hipsterskie, kreatywne przestrzenie aktywności i wypoczynku, w których młoda kadra pracuje w niekorporacyjnym stylu. O realizacji pisze Tomasz Głowacki.