Architektura MuratorTechnikaJak zaprojektować ciszę i komfort

Jak zaprojektować ciszę i komfort

Efektem współpracy polskich projektantów i polskich producentów jest nowatorskie rozwiązanie, które nie tylko skutecznie redukuje poziom hałasu w pomieszczeniu, ale także wyróżni się w nim ciekawą formą. Poznajcie panele akustyczne EHØ.

eho panele
Biuro firmy doradczej EY w Warszawie. Rozwiązania akustyczne dla nowych form pracy Przebudowa warszawskiego biura firmy doradczej EY to przykład zastosowania nowoczesnych rozwiązań akustycznych dla nowych typów przestrzeni biurowych.
Centrum Technologii Trumpf Polska w Warszawie. Akustyka wnętrz - indywidualne rozwiązania Siedziba firmy Trumpf Polska w Warszawie jest przykładem architektury, w której, mimo bardzo prostej formy, zadbano o szlachetność wyrazu i komfort pracowników.
Akustyka budynku: case study Zapraszamy na konferencję, w ramach której wybitni polscy akustycy opowiedzą o projektowaniu budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej. Wśród omawianych przykładów znajdą się m.in. MCK w Katowicach i Hali Koszyki w Warszawie.
Akustyka w budynkach mieszkalnych [FILM] Jak zapewnić dobrą akustykę w budynku mieszkalnym? Jakie są najczęściej popełniane błędy i rozwiązania, które poprawiają izolacyjność akustyczną? - na te i inne pytania odpowiada Hentryk Kwapisz, ekspert firmy Isover.
Dobra akustyka budynku mieszkalnego. Weź udział w szkoleniu online! 8 czerwca o godz. 18 odbędzie się webinarium o akustyce w budynkach mieszkalnych. Podczas prezentacji omówione zostaną różnice w odbiorze hałasu z różnych źródeł oraz podstawowe wskaźniki i wymagania do obliczeń. Słuchacze poznają najczęściej popełniane błędy wykonawcze i rozwiązania, które poprawiają izolacyjność akustyczną.
Akustyka budynku - głośny problem. Konferencja budowlana MURATORA Celem konferencji wymiana doświadczeń na temat akustyki w budownictwie, a także propagowanie sposobów poprawnego kształtowania warunków akustycznych w powstających i modernizowanych obiektach.