ANK_belong

Sofa modułowa, którą można zestawiać w rozmaite kompozycje: łączyć w całość, czy też tworzyć wyspy. Charakterystycznym elementem produktu są uniesione podłokietniki, nadające całej formie lekkości. Meble dostępne są w różnych rozmiarach elementów i mogą być obite wieloma rodzajami tapicerki.

ANK_belong
ProjektantRadek Nowakowski i zespół VANK
ProducentVANK
Tagi:
System Mebli ŁAD System modułowych mebli przeznaczonych zarówno do przestrzeni domowych, jak i pracowni czy biur. Dzięki zastosowanym funkcjom poszczególnych modułów i możliwości ich łączenia ze sobą, można skomponować spersonalizowane biurko, meblościankę-półkę, czy np. łazienkowy organizer.
Lotos Krzesło produkowane z litego drewna lub sklejki dostępnej w różnych wykończeniach. Jego forma inspirowana jest kształtem kwiatów. Produkt można składać i układać w rzędach, co pozwala na bezpieczne przechowywanie wielu krzeseł naraz.
Mystic Charakterystycznym elementem sofy są autorskie projekty okuć i nóżek zestawionych z drewnianymi detalami. Siedzisko mebla wypełnione jest pianką memory, która dopasuje się do ciała, a poduchy oparcia gęsimi piórami. Produkt dostępny jest w kilku rozmiarach oraz wielu rodzajach i kolorach tapicerki.
Tamo Sekretarzyk wykonany został z drewna dębowego w Trójmiejskiej stolarni Marcina Laskowskiego. Wykończony olejem w naturalnym odcieniu. Jego atrakcyjna, zamknięta forma i funkcjonalność doskonale wpisuje się w dzisiejsze wnętrza.
Nowoczesne wzornictwo na targach Warsaw Home Expo 2017 Już na początku października w ramach targów Warsaw Expo 2017 firma Profim zaprezentuje aż 4 nowe kolekcje. Po raz pierwszy będzie można również zobaczyć efekty dotychczasowej współpracy z marką Vzór, która reaktywuje i wprowadza na rynek ikony polskiego designu z lat 50. i 60. XX wieku.
Chic Kolekcja mebli przeznaczonych do kawiarni, przestrzeni restauracyjnych, poczekalni lub lobby hotelowych. W skład serii wchodzą krzesła: na cienkim metalowym stelażu, na drewnianych nogach lub aluminiowej czteroramiennej bazie. Charakterystyczną cechą foteli zaś jest niższa niż w standardowych meblach wypoczynkowych wysokość siedziska. Produkt ten dostępny jest w wersji na stopkach i na bazie obrotowej wyposażonej w funkcję pamięci powrotu.