Beetle Meeting Chair

Uniwersalne krzesło, które można spotkać w domowym gabinecie i – w wersji bez kółek – w najlepszych restauracjach świata. Zaprojektowane przez Studio GamFratesi, które inspiracji do pracy szukało wśród stawonogów.

Beetle Meeting Chair
ProducentGubi
Tagi:
Groove System paneli akustycznych projektu Tomasza Augustyniaka obejmuje wersje ścienne, sufitowe, biurkowe i ścianki wolno stojące. Elementy pozwalają na stworzenie cichego miejsca pracy, prywatnej strefy wypoczynku w otwartej przestrzeni oraz na dowolne kształtowanie akustyki we wnętrzu.
Arch Podcięcia u podstawy krzesła przypominają klasyczny element architektoniczny – arkady. Baza siedziska jest frezowana cyfrowo. Pozwoliło to na uzyskanie kształtów niemożliwych do osiągnięcia tradycyjną metodą obróbki. Oparcie eksponuje naturalne drewno, a dzięki zastosowaniu sklejki ze zmienną grubością, mebel jest subtelny i delikatny.
366 Metal Fotel 366 z metalowymi nogami to jeden z mniej znanych projektów Józefa Chierowskiego. W latach 60. nie wszedł do przemysłowej produkcji. 366 Concept zrealizował ideę sprzed kilkudziesięciu lat i wprowadził ten wariant do swojej oferty.
Dronn Znak rozpoznawczy sof i foteli z kolekcji to szerokie podłokietniki. Meble wykonano ze sklejki w naturalnej okleinie z dębu, orzecha lub klonu. Siedzisko i oparcie jest tapicerowane, a podstawę stanowi stelaż stalowy malowany lub chromowany.
Chic Lounge Wyjątkowo wygodny fotel projektu Christophe’a Pilleta wykonany jest z metalowego stelaża zalanego w piance poliuretanowej. Dostępny w sześciu kolorach i z dwoma typami nóg.
Arc Drewniana ławka w kształcie łodzi to projekt holenderskiego dizajnera Berna Jana Pota. Mebel powstał z myślą o przestrzeniach publicznych. Siedzisko wykonano z litego dębu, a jego korpus wykończony został dębową okleiną.