Candyofnie

Lampy, które można komponować z gotowych elementów na indywidualne zamówienie. Dostępnych jest osiem części z różnych kształtach, każdy w jedenastu kolorach. Produkt wyposażony jest w wymienne źródło światła LED ze zdalnym sterowaniem.

Candyofnie
ProjektantJukka Setälä
ProducentFATBOY
Tagi:
Modern Glass Linia Modern Glass powstała we współpracy z czeskim biurem projektowym. Lampy wykonane są z najwyższej jakości szkła w manufakturze działającej od przeszło 100 lat. Wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są ręcznie. W skład kolekcji wchodzi kilka rodzajów opraw.
Reel Kolekcja reflektorów zainspirowana grą cieni, światła słońca i blasku księżyca. Lampy mają ruchome ramię, dzięki czemu użytkownik może dowolnie ustawiać kąt świecenia. Produkty wyposażone są w najwyższej jakości soczewki oraz diody LED o najlepszych parametrach. Dostępne w kilku kolorach.
Lampa Mesh To lampa powstała z fascynacji strukturą sieci i matematycznym porządkiem bryły. Żyrandol składa się z wielu punktów światła, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED mogą świecić pojedynczo lub w różnych konfiguracjach. Czarna konstrukcja lampy wykonana została ze stali, a soczewki z poliwęglanu.
Pétale Wewnątrz klosza lampy umieszczono panel absorbujący dźwięki pokryty białą, elastyczną tkaniną. Światło wydobywające się z Pétale jest dzięki temu miękkie i rozproszone. Organiczne kształty można zestawiać w kompozycje lub umieszczać osobno w mniejszych przestrzeniach. Do wyboru różne rozmiary i formy.
Wnętrze butiku Issey Miyake w Antwerpii Showroom Issey Miyake to jeden z wielu butików w uznawanej za belgijską stolicę mody Antwerpii. Za charakter wnętrza odpowiada połączenie minimalistycznych mebli i dynamicznego oświetlenia, dzięki któremu manekiny wydają się poruszać po butiku niczym po wybiegu.
Lampy Longis Delikatne lampy wiszące ze szklanym, transparentnym kloszem zawieszonym na przewodzie w tekstylnym oplocie. Minimalistyczne formy wpisują się dyskretnie we wnętrze, a kolor przewodu można dobierać do indywidulanych potrzeb. Na zdjęciu propozycja z dekoracyjną żarówką w modnym stylu retro.