Crane

Lampa ścienna inspirowana estetyką industrialną. Wymiary: wys. 43 cm, szer. 93 cm, dł. kabla: 200 cm, szerokość klosza: 18 cm. Dostosowana jest do źródeł światła od A++ do E oraz żarówek LED.

Crane
ProducentNovodworski
Tagi:
LEDVANCE Tracklight Spot Reflektory punktowe LED do powszechnie stosowanych montażowych szyn trójfazowych. Dostępne są trzy różne rozmiary opraw z reflektorami o mocach 25, 35 lub 55 W. W obudowie umieszczone jest urządzenie sterujące. Aluminiowe odbłyśniki można regulować w zakresie 15, 24 oraz 38°.
Miira Seria lamp zainspirowana skandynawskim wzornictwem. Klosze wykonane są z dmuchanego szkła w dwóch wybarwieniach, rama zaś z metalu. Sprawdzą się zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i wnętrzach mieszkalnych.
Camerton Modułowa forma oprawy pozwala na użycie lampy jako samodzielnego źródła światła lub zestawienie jej w system oświetleniowy. Jej wymiary to 90 cm x 23,3 cm x 5 cm.
LEDVANCE Panel LED Zestaw energooszczędnych produktów – zamienników tradycyjnych opraw oświetleniowych 600, 625 i 1200. Panele LED zapewniają równomierne i wolne od olśnienia oświetlenie. Sprawdzą się w biurach, salach konferencyjnych, recepcjach i holach.
Flat moon eclips marki Modular to aluminiowe oprawy oświetleniowe w formie pierścienia przeznaczone do wnętrz publiczych i mieszkalnych. Firma oferuje produkt w trzech wersjach: wiszącej (pojedyncze lub potrójne zawieszenie), montowanej bezpośrednio na suficie oraz zintegrowanej z sufitem. Oprawa dostępna jest w formacie 650 x 78 mm i 950 x 78 mm oraz 670 x 78 mm i 970 x 78 mm w przypadku opraw zlicowanych z płaszczyzną.
PLANT to najnowsza kolekcja lamp marki Nowodvorski Lighting, które sprawdzą się jako centralny punkt jadalni, salonu czy kuchni. Wykonana z lakierowanej stali oprawa dostępna jest w wymiarze 80 x 22 cm, w kolorze białym i czarnym, i wyposażona jest w cztery źródła światła (4 x 35 W). Dzięki dużemu formatowi może pełnić rolę oryginalnej dekoracji, a zarazem praktycznej półki.
Nowy dworzec w Zakopanem
Czytaj więcej