Ecophon Solo™

to dźwiękochłonne panele wolno wiszące oferowane teraz w większych rozmiarach (300 x 120 cm, 240 x 60 cm), nowych kształtach (Baffle Wave i Baffle ZigZag) oraz w wersji zintegrowanej z oświetleniem. Dzięki wełnie szklanej, stanowiącej rdzeń płyt, elementy są lekkie i wytrzymałe. Nowe mocowanie bezpośrednie umożliwia montaż paneli w odległości 50 mm od stropu.

Ecophon Solo™
SOFTSOUND to akustyczne panele dekoracyjne autorstwa projektantki Anny Spakowskiej. Poszczególne elementy są ręcznie wytwarzane z wysokiej jakości filcu, a następnie mocowane (bez użycia kleju) do drewnianej ramy. Dzięki trójwymiarowej formie oraz wełnie, z której wykonane są segmenty, panele bardzo dobrze absorbują dźwięki. Można je stosować zarówno we wnętrzach publicznych, jak i mieszkalnych. Kolekcja składa się z dziewięciu wzorów. Istnieje możliwość tworzenia własnych kompozycji i kombinacji kolorystycznych.
Jak zaprojektować ciszę i komfort Efektem współpracy polskich projektantów i polskich producentów jest nowatorskie rozwiązanie, które nie tylko skutecznie redukuje poziom hałasu w pomieszczeniu, ale także wyróżni się w nim ciekawą formą. Poznajcie panele akustyczne EHØ.