Frame

Fotel zainspirowany jest ramkami na obrazki. Jego prostokątna konstrukcja tworzy kształt krzesła: można na nim siedzieć jak na stołku lub okrakiem, wykorzystując jeden z boków jako oparcie. Forma mebla (boki oraz szczyt) otaczają siedzącego i oddzielają go od otoczenia.

Frame
ProjektantOla Giertz
ProducentMateria
Tagi:
Treehouse Akustycznie wyciszone siedziska w formie domku przeznaczone do biur typu open space oraz przestrzeni publicznych. Dostępne z panelami zewnętrznymi tapicerowanymi lub drewnianymi. Treehouse w wersji podwójnej może być wyposażony w multimedia. Jego wymiary to: szerokość 2100 cm, wysokość 2300 cm, głębokość 780 cm.
ANK_V6 Pierwszy fotel obrotowy polskiej marki VANK. Jego wzornictwo zainspirowane zostało rytmem miasta z jego nowoczesną architekturą oraz dynamicznymi sportowymi samochodami. Mebel ma regulowaną wysokość oparcia (sprawdzi się zarówno dla niskich, jak i nieprzeciętnie wysokich osób) oraz regulację siły nacisku. Można je ustawić tak, by skutecznie podpierało plecy bądź pozwalało się odchylić.
Mickey Stołek zaprojektowany zarówno do pracy na siedząco, jak i w pozycji stojącej. Mebel ma możliwość odchylania się na boki (do 10 stopni), a tym samym podążania za pozycją użytkownika. Szeroki zakres regulacji wysokości pozwala na korzystanie z mebla jak z klasycznej pufy lub jako wsparcia podczas pracy na stojąco.
#HUSH Work Kolejna odsłona systemu kabin #HUSH, których główne funkcje koncentrują się wokół akustyki, kompaktowości i wielofunkcjonalności. Produkt umożliwia tworzenie wyodrębnionych miejsc do pracy indywidualnej w skupieniu lub do prowadzenia rozmów telefonicznych.
SoundRoom System mebli akustycznych dający możliwość przestrzennego i akustycznego komponowania wnętrz biurowych. W produkcie połączono technologię konstrukcyjną płyt akustycznych z rozpraszającą dźwięk geometrią odwołującą się do rozwiązań stosowanych w studiach nagraniowych.
Embrance Rodzina krzeseł o różnych wysokościach i rodzajach podstawy. Oparcie mebla wykonane jest z drewna bądź tworzywa sztucznego, nogi zaś z metalu – w chromie bądź malowanego proszkowo. Tapicerowane siedzisko wykończone może być w wielu rodzajach i kolorach obicia.