Lampa Mesh

To lampa powstała z fascynacji strukturą sieci i matematycznym porządkiem bryły. Żyrandol składa się z wielu punktów światła, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED mogą świecić pojedynczo lub w różnych konfiguracjach. Czarna konstrukcja lampy wykonana została ze stali, a soczewki z poliwęglanu.

Lampa Mesh
ProjektantFrancisco Gomez Paz
ProducentLuceplan
Tagi:
Silenzio Oświetlenie i akustyka w jednym: lampa zapewnia optymalne światło oraz redukuje dźwięki i szumy. Klosz wykonany z aluminium oraz kilku warstw materiałów dźwiękochłonnych dodatkowo pokryty jest tkaniną marki Kvadrat o właściwościach akustycznych. Dostępne są trzy wielkości klosza i różne warianty kolorystyczne.
Luna Circadian Oprawa LED, która może przyjąć dowolny kształt. Wykonana z lakierowanej blachy stalowej montowana jest na stropie lub zwieszana. Zastosowanow niej technologię, która imituje widmo światła dziennego wspierając naturalny rytm dobowej aktywności człowieka. Dzięki temu pozytywnie wpływa na koncentrację i samopoczucie uczestników szkoleń i konferencji.
Arigato W kolekcji produktów Arigato znajdują się zarówno lampy podłogowe, sufitowe, kinkiety jak i biurkowe czy stołowe. Ich charakterystycznym elementem są ruchome elementy, które można ustawiać w dowolny sposób. Ramiona wykonane są ze stali, a klosz z aluminum. Dostępne w dwóch kolorach: matowej czerni oraz bieli.
Modern Glass Linia Modern Glass powstała we współpracy z czeskim biurem projektowym. Lampy wykonane są z najwyższej jakości szkła w manufakturze działającej od przeszło 100 lat. Wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są ręcznie. W skład kolekcji wchodzi kilka rodzajów opraw.
Reel Kolekcja reflektorów zainspirowana grą cieni, światła słońca i blasku księżyca. Lampy mają ruchome ramię, dzięki czemu użytkownik może dowolnie ustawiać kąt świecenia. Produkty wyposażone są w najwyższej jakości soczewki oraz diody LED o najlepszych parametrach. Dostępne w kilku kolorach.
Pétale Wewnątrz klosza lampy umieszczono panel absorbujący dźwięki pokryty białą, elastyczną tkaniną. Światło wydobywające się z Pétale jest dzięki temu miękkie i rozproszone. Organiczne kształty można zestawiać w kompozycje lub umieszczać osobno w mniejszych przestrzeniach. Do wyboru różne rozmiary i formy.