Lampa Mesh

To lampa powstała z fascynacji strukturą sieci i matematycznym porządkiem bryły. Żyrandol składa się z wielu punktów światła, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED mogą świecić pojedynczo lub w różnych konfiguracjach. Czarna konstrukcja lampy wykonana została ze stali, a soczewki z poliwęglanu.

Lampa Mesh
ProjektantFrancisco Gomez Paz
ProducentLuceplan
Tagi:
Pétale Wewnątrz klosza lampy umieszczono panel absorbujący dźwięki pokryty białą, elastyczną tkaniną. Światło wydobywające się z Pétale jest dzięki temu miękkie i rozproszone. Organiczne kształty można zestawiać w kompozycje lub umieszczać osobno w mniejszych przestrzeniach. Do wyboru różne rozmiary i formy.
Wnętrze butiku Issey Miyake w Antwerpii Showroom Issey Miyake to jeden z wielu butików w uznawanej za belgijską stolicę mody Antwerpii. Za charakter wnętrza odpowiada połączenie minimalistycznych mebli i dynamicznego oświetlenia, dzięki któremu manekiny wydają się poruszać po butiku niczym po wybiegu.
Lampy Longis Delikatne lampy wiszące ze szklanym, transparentnym kloszem zawieszonym na przewodzie w tekstylnym oplocie. Minimalistyczne formy wpisują się dyskretnie we wnętrze, a kolor przewodu można dobierać do indywidulanych potrzeb. Na zdjęciu propozycja z dekoracyjną żarówką w modnym stylu retro.
Bubble Szklane klosze formowane są dawną metodą dmuchania, dzięki czemu każdy jest nieco inny. Oprócz przezroczystych dostępne są też inne odcienie: bursztynowy, czerwony, przydymiony i szarozielony, w dwóch rozmiarach: Big Bubble oraz Baby Bubble.
Candyofnie Lampy, które można komponować z gotowych elementów na indywidualne zamówienie. Dostępnych jest osiem części z różnych kształtach, każdy w jedenastu kolorach. Produkt wyposażony jest w wymienne źródło światła LED ze zdalnym sterowaniem.
Frame L Kolekcja lamp wiszących do nowoczesnych wnętrz. Szklane klosze otoczono metalową kratką, która podkreśla przemysłowy charakter projektu. Na zdjęciu kilka modeli o zróżnicowanych rozmiarach i kolorach klosza, przewód w tekstylnym oplocie w kolorze czarno-białym, moc 60W, gwint E27.