Lampy Longis

Delikatne lampy wiszące ze szklanym, transparentnym kloszem zawieszonym na przewodzie w tekstylnym oplocie. Minimalistyczne formy wpisują się dyskretnie we wnętrze, a kolor przewodu można dobierać do indywidulanych potrzeb. Na zdjęciu propozycja z dekoracyjną żarówką w modnym stylu retro.

Lamp Longis
ProducentKaspa
Tagi:
Modern Glass Linia Modern Glass powstała we współpracy z czeskim biurem projektowym. Lampy wykonane są z najwyższej jakości szkła w manufakturze działającej od przeszło 100 lat. Wszystkie procesy produkcyjne wykonywane są ręcznie. W skład kolekcji wchodzi kilka rodzajów opraw.
Reel Kolekcja reflektorów zainspirowana grą cieni, światła słońca i blasku księżyca. Lampy mają ruchome ramię, dzięki czemu użytkownik może dowolnie ustawiać kąt świecenia. Produkty wyposażone są w najwyższej jakości soczewki oraz diody LED o najlepszych parametrach. Dostępne w kilku kolorach.
Lampa Mesh To lampa powstała z fascynacji strukturą sieci i matematycznym porządkiem bryły. Żyrandol składa się z wielu punktów światła, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED mogą świecić pojedynczo lub w różnych konfiguracjach. Czarna konstrukcja lampy wykonana została ze stali, a soczewki z poliwęglanu.
Pétale Wewnątrz klosza lampy umieszczono panel absorbujący dźwięki pokryty białą, elastyczną tkaniną. Światło wydobywające się z Pétale jest dzięki temu miękkie i rozproszone. Organiczne kształty można zestawiać w kompozycje lub umieszczać osobno w mniejszych przestrzeniach. Do wyboru różne rozmiary i formy.
Wnętrze butiku Issey Miyake w Antwerpii Showroom Issey Miyake to jeden z wielu butików w uznawanej za belgijską stolicę mody Antwerpii. Za charakter wnętrza odpowiada połączenie minimalistycznych mebli i dynamicznego oświetlenia, dzięki któremu manekiny wydają się poruszać po butiku niczym po wybiegu.
Bubble Szklane klosze formowane są dawną metodą dmuchania, dzięki czemu każdy jest nieco inny. Oprócz przezroczystych dostępne są też inne odcienie: bursztynowy, czerwony, przydymiony i szarozielony, w dwóch rozmiarach: Big Bubble oraz Baby Bubble.