Lampy Longis

Delikatne lampy wiszące ze szklanym, transparentnym kloszem zawieszonym na przewodzie w tekstylnym oplocie. Minimalistyczne formy wpisują się dyskretnie we wnętrze, a kolor przewodu można dobierać do indywidulanych potrzeb. Na zdjęciu propozycja z dekoracyjną żarówką w modnym stylu retro.

Lamp Longis
ProducentKaspa
Tagi:
Lampa Mesh To lampa powstała z fascynacji strukturą sieci i matematycznym porządkiem bryły. Żyrandol składa się z wielu punktów światła, które dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED mogą świecić pojedynczo lub w różnych konfiguracjach. Czarna konstrukcja lampy wykonana została ze stali, a soczewki z poliwęglanu.
Pétale Wewnątrz klosza lampy umieszczono panel absorbujący dźwięki pokryty białą, elastyczną tkaniną. Światło wydobywające się z Pétale jest dzięki temu miękkie i rozproszone. Organiczne kształty można zestawiać w kompozycje lub umieszczać osobno w mniejszych przestrzeniach. Do wyboru różne rozmiary i formy.
Wnętrze butiku Issey Miyake w Antwerpii Showroom Issey Miyake to jeden z wielu butików w uznawanej za belgijską stolicę mody Antwerpii. Za charakter wnętrza odpowiada połączenie minimalistycznych mebli i dynamicznego oświetlenia, dzięki któremu manekiny wydają się poruszać po butiku niczym po wybiegu.
Bubble Szklane klosze formowane są dawną metodą dmuchania, dzięki czemu każdy jest nieco inny. Oprócz przezroczystych dostępne są też inne odcienie: bursztynowy, czerwony, przydymiony i szarozielony, w dwóch rozmiarach: Big Bubble oraz Baby Bubble.
Candyofnie Lampy, które można komponować z gotowych elementów na indywidualne zamówienie. Dostępnych jest osiem części z różnych kształtach, każdy w jedenastu kolorach. Produkt wyposażony jest w wymienne źródło światła LED ze zdalnym sterowaniem.
Frame L Kolekcja lamp wiszących do nowoczesnych wnętrz. Szklane klosze otoczono metalową kratką, która podkreśla przemysłowy charakter projektu. Na zdjęciu kilka modeli o zróżnicowanych rozmiarach i kolorach klosza, przewód w tekstylnym oplocie w kolorze czarno-białym, moc 60W, gwint E27.