Lotos

To krzesło zaprojektowane w 1980 roku i zgłoszone w tym samym roku do konkursu na najlepszy mebel targów w Bazylei. Krzesło zdobyło pierwszą nagrodę, ale nie zostało wdrożone do produkcji. Dawny wzór ma szansę na drugie życie dzięki marce Politura. Nowa wersja krzesła wykonana jest w 100% z certyfikowanego drewna bukowego i uszlachetniona olejem lub lakierem.

Lotos
Lotos
ProjektantRomuald Ferens
ProducentPolitura
Tagi:
Provocateur Sofa Provocateur ma charakterystyczne zaokrąglone siedzisko, do którego dopasowane jest miękko opadające oparcie. Model tapicerowany modnym welurem wyposażono w nogi o mosiężnym wykończeniu. Wymiar 245 cm x 87 cm. Sofa doskonale pasuje do stylizowanych na retro przestrzeni publicznych.
Lan Kolekcja, której wzornictwo inspirowane jest orientem. Linia obejmuje: dywany, moduły do siedzenia i ekrany akustyczne. W jej skład wchodzi siedem elementów tapicerowanych wełną z detalami z litego drewna. Nowość hiszpańskiej marki Gan powstała z myślą o przestrzeniach publicznych, gdzie tworzy się strefy wypoczynku w formie dowolnie konfigurowanej wyspy.
Vic W skład kolekcji wchodzą krzesła z podłokietnikami, bez podłokietników oraz stołki barowe. Meble nadają się zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i przestrzeni komercyjnych typu hotele czy restauracje.
Deod Nowość włoskiego producenta. Stół z okrągłym lub kwadratowym blatem dostępnym w takich materiałach jak szkło w wielu rodzajach i kolorach, drewno, ceramika oraz w opatentowanym materiale Materia. Podstawa wykonana jest z lakierowanego metalu w kilku wykończeniach. Mebel dostępny w kilkunastu rozmiarach.
The Roof Chair Krzesła w kształcie miękkiego, elastycznego dachu, na którym może usiąść jedna osoba lub dwie po obydwu stronach „dachu”. Rama wykonana jest z aluminiowych rurek. Środkową poprzeczkę dla bezpieczeństwa i wygody użytkowników obito elastyczną pianką poliuretanową. Tapicerka z tkaniny 3D w kilku kolorach.
Wam Kolekcja siedzisk, w której skład wchodzą: pufy i ławki, krzesła, fotele oraz stoliki kawowe. Podstawa mebli wykonana jest z metalu, siedziska zaś tapicerowane tkaniną, ekoskórą lub skórą w różnych kolorach.