PLANT

to najnowsza kolekcja lamp marki Nowodvorski Lighting, które sprawdzą się jako centralny punkt jadalni, salonu czy kuchni. Wykonana z lakierowanej stali oprawa dostępna jest w wymiarze 80 x 22 cm, w kolorze białym i czarnym, i wyposażona jest w cztery źródła światła (4 x 35 W). Dzięki dużemu formatowi może pełnić rolę oryginalnej dekoracji, a zarazem praktycznej półki.

PLANT
Tagi:
Dark Points LED Kolekcja składa się z opraw o różnych długościach, w wersjach nadtynkowej, wpuszczanej i zwieszanej. Krótsze lampy pozwalają oświetlić ciągi komunikacyjne – wydzielone korytarze i strefy pomiędzy obszarami roboczymi. Dłuższe idealne są do przestrzeni typu open space.
Bike Lampa w modnym stylu vintage – zainspirowana elementami klasycznych, holenderskich rowerów. Gdy zakręci się korbą, łańcuch i przekładnia idą w ruch, i można precyzyjnie ustawić nachylenie klosza. Światło podąża za poruszającą się zębatką. Rowerowe lampy występują w trzech wersjach: biurkowa, kinkiet oraz wisząca.
Kamerton Inspiracją dla projektantów był przyrząd do strojenia instrumentów. Modułowa oprawa może służyć jako samodzielne źródło światła lub być częścią systemu oświetleniowego. „Kamerton” produkowany jest w dwóch kolorach – czarnym i białym.
Fifty-Fifty W lampach zastosowano system przeciwwagi, dzięki czemu trzymają równowagę. Projekt Sama Wellera jest kompromisem pomiędzy funkcjonalnością i industrialną estetyką a minimalizmem.
Unit Plus to nowa kolekcja płytek ściennych Grupy Tubądzin. Firma, wykorzystując najnowocześniejsze technologie, stworzyła ceramikę o trójwymiarowej powierzchni. Płytki o grubości 10 mm dostępne są w formacie 33 x 90 cm, w białej kolorystyce i w trzech wariantach strukturalnych, różniących się rodzajem i wielkością żłobień. Charakteryzują się satynowym wykończeniem. Marka oferuje również dopasowane do kolekcji kolorowe dekory w formacie 22 x 22 cm.
Glax System doświetlenia szaf przesuwnych z włącznikiem to profile aluminiowe do montażu taśm LED, umożliwiające uzyskanie różnorodnych efektów świetlnych. Zastosowanie profilu pozwala na przedłużenie żywotności taśmy LED, gdyż pełni on funkcję radiatora, odprowadzając ciepło z taśmy i chroni ją przed uszkodzeniem.