Sofy LCD

Kolekcja przeznaczona jest do wyposażenia obiektów przestrzeni publicznej oraz mieszkań. Meble charakteryzują się smukłą, nowczesną sylwetką. Z myślą o przestrzeniach takich jak lobby uzupłeniono kolekcję o mniejsze gabarytowo sofy 2- i 3-osobowe bez mechanizmu rozkładania.

Sofy LCD
ProjektantRenata Kalarus
ProducentNoti
Tagi:
Lotos To krzesło zaprojektowane w 1980 roku i zgłoszone w tym samym roku do konkursu na najlepszy mebel targów w Bazylei. Krzesło zdobyło pierwszą nagrodę, ale nie zostało wdrożone do produkcji. Dawny wzór ma szansę na drugie życie dzięki marce Politura. Nowa wersja krzesła wykonana jest w 100% z certyfikowanego drewna bukowego i uszlachetniona olejem lub lakierem.
Standard Projektantka India Mahdavi w muzeum VitraHous stworzyła aranżację z wykorzystaniem ikonicznych produktów marki. Inspiracją była premiera filmu Alicja po drugiej stronie lustra, a zbudowana ekspozycja promowała meble sprawdzające się we wnętrzach muzealnych. Wśród nich m.in. krzesła Standard (na zdjęciu), sofy Freeform i Mariposa.
Dobry dizajn na stałe we Wrocławiu Już wkrótce znane projekty polskich i zagranicznych dizajnerów na stałe zawitają do Wrocławia. Otwarciu ekspozycji w Galerii Wnętrza towarzyszyć będzie spotkanie z Dorotą Koziarą, Mają Ganszyniec i Krystianem Kowalskim.
Timanti Fotel charakteryzuje geometryczne siedzisko i oparcie inspirowane szlifem diamentów. Mebel tapicerowany jest tkaniną z wełny naturalnej lub skórą, które występują w bogatej palecie kolorystycznej. W zależności od potrzeb można dowolnie zestawiać barwy wykończenia. Możliwy jest także wybór podstawy fotela.
Krzesło Tulli Charakterystycznym elementem krzesła są rozchylone podłokietniki. Jest to próba zachowania ciągłości polskiej myśli projektowej zainspirowanej Tulipanem Teresy Kruszewskiej z 1973 roku. Tulli może być zarówno elementem wyposażenia przestrzeni publicznych, jak meblem eventowym, festiwalowym, targowym.
Fotel Nu Meble do przestrzeni publicznych o charakterze oficjalnym: recepcji, poczekalni, foyer. W kolekcji znajdują się dwie wersje foteli: niskie z małym i dużym kubełkiem oraz wersja wysoka z kapturem. Elementy Nu tj.: poduszka, wewnętrzna i zewnętrzna część kubełka mogą mieć różne kolory tkanin. Uzupełnieniem są stoliki kawowe ze szklanym blatem.