Sofy LCD

Kolekcja przeznaczona jest do wyposażenia obiektów przestrzeni publicznej oraz mieszkań. Meble charakteryzują się smukłą, nowczesną sylwetką. Z myślą o przestrzeniach takich jak lobby uzupłeniono kolekcję o mniejsze gabarytowo sofy 2- i 3-osobowe bez mechanizmu rozkładania.

Sofy LCD
ProjektantRenata Kalarus
ProducentNoti
Tagi:
Dobry dizajn na stałe we Wrocławiu Już wkrótce znane projekty polskich i zagranicznych dizajnerów na stałe zawitają do Wrocławia. Otwarciu ekspozycji w Galerii Wnętrza towarzyszyć będzie spotkanie z Dorotą Koziarą, Mają Ganszyniec i Krystianem Kowalskim.
Timanti Fotel charakteryzuje geometryczne siedzisko i oparcie inspirowane szlifem diamentów. Mebel tapicerowany jest tkaniną z wełny naturalnej lub skórą, które występują w bogatej palecie kolorystycznej. W zależności od potrzeb można dowolnie zestawiać barwy wykończenia. Możliwy jest także wybór podstawy fotela.
Krzesło Tulli Charakterystycznym elementem krzesła są rozchylone podłokietniki. Jest to próba zachowania ciągłości polskiej myśli projektowej zainspirowanej Tulipanem Teresy Kruszewskiej z 1973 roku. Tulli może być zarówno elementem wyposażenia przestrzeni publicznych, jak meblem eventowym, festiwalowym, targowym.
Fotel Nu Meble do przestrzeni publicznych o charakterze oficjalnym: recepcji, poczekalni, foyer. W kolekcji znajdują się dwie wersje foteli: niskie z małym i dużym kubełkiem oraz wersja wysoka z kapturem. Elementy Nu tj.: poduszka, wewnętrzna i zewnętrzna część kubełka mogą mieć różne kolory tkanin. Uzupełnieniem są stoliki kawowe ze szklanym blatem.
Kolekcja Wyspa W ofercie do wyboru jest fotel, sofa dwui trzyosobowa, wszystkie dostępne w kilku rodzajach tapicerek w intensywnych lub pastelowych kolorach. Meble można ze sobą zestawiać np. gdy chcemy stworzyć warunki do kameralnych spotkań czy pracy zespołowej.
Mellow Mellow to kolekcja sof i foteli, które wnoszą do wnętrza wyrafinowaną miękkość i przytulność. Oparcie dostępne jest w trzech wysokościach. Zestawione z komfortowym siedziskiem, tworzy otulającą przestrzeń wypoczynku i wyciszenia np. w ruchliwych przestrzeniach biurowych. Szczegóły na www.comforty.pl.