Stone Travertine Gray

To charakteryzująca się nieregularnym kształtem lampa wisząca z kolekcji STONE marki Nowodvorski Lighting. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego imitującego beton. Dostępna w wymiarze 90 x 913 cm, w czterech wariantach kolorystycznych. Produkt wykorzystuje źródło światła typu T5, które pozwala na jego równomierne rozproszenie. W skład serii wchodzi także lampa prostokątna o wymiarach 119 x 11 cm.

Stone Travertine Gray
ProducentNowodvorski Lighting
Tagi:
Invisible To dekoracyjna, wisząca lampa marki LEDS c4. Autorem projektu jest hiszpański dizajner Francesc Vilaró z Diba Studio. Wykonana ze stali i aluminium oprawa składa się z trzech źródeł światła, które można dowolnie ustawiać. Dostępna w wykończeniu matowa czerń. Lampa przy maksymalnym rozstawieniu ma 175 cm szerokości i 150 cm wysokości. Produkt został wykorzystany we wnętrzach klubokawiarni w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim (projekt wnętrz: Marta Koniczuk, projekt budynku: Renato Rizzi). Zdjęcie: foto&mohito.
L001W To nowa lampa ścienna marki Pedrali autorstwa Alberto Basaglii i Natalii Roty Nodari. System zawieszenia opiera się na mocowanym do ściany stalowym ramieniu o długości 230 mm, wewnątrz którego znajduje się kabel (pozostała część kabla zwisa luźno wzdłuż ściany). Klosz wykonany jest z poliwęglanu. W ofercie firmy dostępna jest również lampa sufitowa.