Tamo

Sekretarzyk wykonany został z drewna dębowego w Trójmiejskiej stolarni Marcina Laskowskiego. Wykończony olejem w naturalnym odcieniu. Jego atrakcyjna, zamknięta forma i funkcjonalność doskonale wpisuje się w dzisiejsze wnętrza.

Tamo
ProjektantMarcin Laskowski
ProducentTamo
Tagi:
Violle to fotel biurowy firmy Profim o aluminiowej ramie oparcia, która łącząc się z podłokietnikami, tworzy harmonijną linię. Krzesło wyposażono w mechanizm synchroniczny z regulacją zintegrowaną z siedziskiem. Oparcie może być wykonane z siatki lub tapicerowane i występuje w opcji z podparciem lędźwiowym regulowanym na wysokość i głębokość, zagłówkiem i wieszakiem na marynarkę.
Cone Seria okrągłych i owalnych stołów w kilku wysokościach i rozmiarach blatu. Meble dostępne są z portem zasilania lub bez. Na wysokości 71 cm mogą mieć czarny przepust kablowy. Blat wykonany jest z laminatu w podstawie zaś można ukryć wszystkie przewody.
Nora Kolekcja krzeseł oraz fotelików przeznaczonych zarówno do użytku prywatnego jak i do przestrzeni publicznych. Charakterystycznym elementem mebli są nóżki wykonane z drewna jesionowego (lakierowanego bądź w naturalnym kolorze), które płynnie przechodzą w podstawę podłokietnika. Dostępne w wielu kolorach i rodzajach tapicerki.
Next Blat stolika ma wbudowaną stację bezprzewodowego ładowania telefonów lub tabletów. Jego baza z kolei wykonana jest ze stali i dostępna w kilku kolorach wykończenia. Element z litego drewna produkowany jest z materiału certyfikowanego FSC. Wymiary stolika 40 cm x 23 cm x 58 cm.
Com Krzesła przeznaczone do audytoriów, sal spotkań czy stołówek pracowniczych. Można je dowolnie konfigurować wybierając spośród pięciu rodzajów baz i trzech kształtów kubełków. W kolekcji znajduje się cała gama elementów dodatkowych, takich jak łączenie w rzędy, numeracja mebli, blaty do pisania, wózek do sztaplowania oraz transportu.
Cadeira Wielofunkcyjne krzesło do sal konferencyjnych bądź szkoleniowych. Możliwość wyboru spośród wersji tapicerowanych, laminowanych oraz sklejkowych w szerokiej gamie kolorystycznej. Podłokietniki Cadeiry zintegrowane są z konstrukcją. Meble można sztaplować do 6 sztuk. Dostępne konfiguracje: z pulpitem, z akustycznymi stopkami, z łącznikami krzeseł w rzędy.