Architektura MuratorWydarzenia15-lecie pracowni Nizio Design International. Jubileuszowa wystawa

15-lecie pracowni Nizio Design International. Jubileuszowa wystawa

Z okazji jubileuszu założonej w 2002 roku pracowni Nizio Design International, w Galerii Nizio na warszawskiej Pradze Północ będzie można zobaczyć najważniejsze projekty biura.

15-lecie pracowni Nizio Design International
Muzeum Martyrologii Wsi Polskich w Mnichowie
Muzeum Ofiar Wielkiego Głodu w Kijowie zaprojektowali Polacy Memoriał Ofiar Wielkiego Głodu to największy z przygotowywanych dotąd na Ukrainie projektów muzealnych. Za koncepcję gmachu i jego wystawę odpowiada polska pracownia Nizio Design International
Muzeum Polskiej Wódki Koneser w Warszawie Architekci starali się zachować jak najwięcej historycznych elementów dawnego budynku rektyfikacji – w muzeum wyeksponowano oryginalną ceglaną ścianę z kotłami, kadzie czy stągiewkę – o adaptacji na funkcje muzealne jednego z zabytkowych budynków na terenie XIX-wiecznej fabryki wódek na warszawskiej Pradze pisze Mirosław Nizio.
Apartamentowiec Nordic Haven w Bydgoszczy Nordic Haven to nowy charakterystyczny punkt w panoramie Bydgoszczy. Wyróżnia go kaskadowo-tarasowa forma oraz wyraźny podział na część mieszkalną i biurową. Za projekt architektoniczny budynku odpowiada pracownia Nizio Design International.
Centrum Bajki w Bielsku-Białej Konkurs na projekt Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji przy studiu filmów rysunkowych w Bielsku-Białej wygrały pracownie Nizio Design International i MWE z Warszawy.
Interaktywne Centrum Bajki i Animacji w Bielsku Białej Rozstrzygnięto konkurs na projekt Interaktywnego Centrum Bajki i Animacji w Bielsku-Białej. Pierwszą nagrodę otrzymała koncepcja pracowni Nizio Design International i MWE z Warszawy.
Muzeum Skłodowskiej-Curie: odNowa W staromiejskiej kamienicy, w której urodziła się wybitna polska noblistka trwa gruntowny remont. W odnowionym wnętrzu pojawi się nowa ekspozycja.