Architektura MuratorWydarzenia"Architektura-murator" nagrodzona w konkursie GrandFront2016

"Architektura-murator" nagrodzona w konkursie GrandFront2016

Rozstrzygnięto XV edycję konkursu na najlepszą prasową okładkę roku Grand Front 2016. "Architektura-murator" otrzymała nagrodę ArtFront w kategorii Nauka, technologia i profesje za okładkę numeru 8/2017 oraz nagrodę specjalną za serię okładkową przedstawiającą najistotniejsze problemy współczesnej architektury. Jury doceniło unikalny i konsekwentnie zrealizowany pomysł połączenia walorów okładek papierowych z możliwościami, jakie daje Internet.

Cykl okładek nagrodzonych w konkursie GrandFront2016
Nadwiślańskie bulwary - wystawa "Architektury-murator" Od 1 lipca do 9 września na nowo oddanym do użytku odcinku warszawskich bulwarów można oglądać przygotowaną przez nasz miesięcznik wystawę Bulwary nad Wisłą – architektoniczna opowieść. Zaprezentowaliśmy na niej zrealizowane w ostatnim czasie nadwiślańskie stołeczne obiekty i przestrzenie publiczne.
Rusza konkurs INNOWACJE W ARCHITEKTURZE 2017 „Architektura-murator” ogłasza 2017 rokiem INNOWACJI W ARCHITEKTURZE. Najbardziej nowatorskie projekty, realizacje i pracownie zostaną wyłonione w ramach ogólnopolskiego konkursu.
XV edycja - Jednostka mieszkalna minimum I nagrodę otrzymał zespół Dominiki Słowickiej i Roberta Witczaka z Politechniki Wrocławskiej.
XIV edycja - Mieszkanie młodego architekta Nagrodę główną w XIV edycji konkursu studenckiego "Architektury-murator" otrzymała praca studentów Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach, Izabeli Bieniaszewskiej i Michała Sajdaka
XIII edycja - Bezpieczniej w Mieście Nagrodę główną w XIII edycji konkursu studenckiego "Architektury-murator" otrzymała praca Anny Berezowskiej, Judyty Cichockiej, Alicji Dragan i Marty Zatoki z Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.
XII edycja - Piknik w Mieście Nagrodę główną w XII edycji konkursu studenckiego "Architektury-murator" otrzymała praca Marzeny Krupy z Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.