Architektura MuratorWydarzeniaBUDMA 2019 – wydarzenia dla architektów

BUDMA 2019 – wydarzenia dla architektów

W połowie lutego Poznań ponownie stanie się miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie szeroko rozumianej architektury. W programie m.in. spotkania i dyskusje wokół innowacyjnych rozwiązań dla projektantów oraz ostatnich zmian legislacyjnych.

BUDMA 2019 – wydarzenia dla architektów
Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach; fot. Jakub Certowicz
Tagi:
Targi BUDMA 2018 - wydarzenia dla architektów Kulisy powstawania poznańskiego Bałtyku i wyzwania stawiane przez nowoczesne mega-miasta - oto tematy dwóch spotkań, które odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury w Poznaniu w dniach 30 stycznia - 2 lutego.
Targi BUDMA 2018 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu odbędą się w terminie 30 stycznia – 2 lutego 2018. Podczas targów odbędzie się szereg wydarzeń, skierowanych do czterech grup: handlowców, wykonawców, architektów i projektantów oraz inwestorów.
Szkice architektoniczne 4 – konkurs dla studentów architektury Do 20 grudnia 2017 roku można nadsyłać prace na konkurs Szkice architektoniczne, którego organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerem merytorycznym Izba Architektów RP. Na autorów najlepszych rysunków czekają nagrody finansowe!
Pracownia ARCA z Nagrodą Ministra Infrastruktury i Budownictwa za plan miejscowy dla Tczewa Biuro Projektów Urbanistyki i Architektury ARCA otrzymało Nagrodę Ministra Infrastruktury i Budownictwa za wybitne osiągnięcia w dziedzinie planowania i zagospodarowania przestrzennego. Nagrodę przyznano za plan zagospodarowania Nowego Centrum Usługowego w Tczewie na obszarze po byłej jednostce wojskowej.
Budma 2017 - wydarzenia dla architektów W lutym 2017 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Gośćmi specjalnymi w tym roku będą m.in. Fernando Menis i Stanisław Niemczyk. Co jeszcze przewidziano w programie? - publikujemy zestawienie wydarzeń skierowanych do architektów.
Forum Budownictwa Pasywnego W dniach 4-5 lutego 2016 w ramach targów BUDMA w Poznaniu odbędzie się VII Forum Budownictwa Pasywnego.