Architektura MuratorWydarzeniaCztery pomysły na Mieszkanie Plus – wyniki konkursu na projekt modelowego budynku wielorodzinnego

Cztery pomysły na Mieszkanie Plus – wyniki konkursu na projekt modelowego budynku wielorodzinnego

Rozstrzygnięto konkurs na projekt modelowego budynku wielorodzinnego w programie Mieszkanie Plus. Jury przyznało cztery równorzędne nagrody.

Cztery pomysły na Mieszkanie Plus – wyniki konkursu na projekt modelowego budynku wielorodzinnego
Projekt: Kuryłowicz & Associates
Znamy wyniki konkursu na projekt Modelowego Domu Jednorodzinnego Rozstrzygnięto kolejny konkurs na modelowe rozwiązania w programie Mieszkanie Plus. Tym razem architekci wzięli na warsztat wzorcowe domy jednorodzinne. Osobne opracowania przedstawiły biura architektoniczne, osobne uczelnie techniczne.
Mieszkanie Plus w Krakowie: ruszył kolejny konkurs BGK Nieruchomości Tylko do 21 maja trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu na projekt modelowego osiedla w stolicy Małopolski. Pula nagród wynosi 50 tys. złotych.
Modelowe osiedle Nowe Jeziorki – wyniki kolejnego konkursu Mieszkanie Plus [WIDEO] Pracownie 22Architekci i AMC – Andrzej M. Chołdzyński zwyciężyły ex aequo w konkursie na projekt modelowego osiedla Nowe Jeziorki w Warszawie. Trzecie miejsce zdobyło biuro Grupa 5 Architekci.
Modelowy dom jednorodzinny. Konkurs Mieszkanie Plus BGK Nieruchomości ogłasza kolejną edycję konkursu architektonicznego w ramach programu Mieszkanie Plus. Tym razem wezmą w nim udział tak architekci i pracownie, jak i instytuty naukowe.
Znamy wstępną koncepcję osiedla, które powstanie w ramach pilotażu programu Mieszkanie Plus Wciąż trwa ogólnopolski konkurs na projekt modelowych budynków wielorodzinnych w programie Mieszkanie Plus. Tymczasem jedno z pierwszych osiedli tego typu powstanie wkrótce w ramach pilotażu w niewielkim Pelplinie.