Architektura MuratorWydarzeniaGdyńskie modernizacje - relacja z VII Weekendu Architektury w Gdyni

Gdyńskie modernizacje - relacja z VII Weekendu Architektury w Gdyni

VII Weekend Architektury w Gdyni odbył się pod hasłem Miejskich modernizacji. Temat przewodni jak zawsze zaprezentowano z wykorzystaniem różnych formatów – konkursów, projekcji filmowych, wystaw i wykładów. Wydarzenie podsumowuje Agnieszka Skolimowska.

Gdyńskie modernizacje - relacja z VII Weekendu Architektury w Gdyni
Foto spacer z Maurycym Śmiechalskim pt. Architektura współczesna Gdyni. Baltiq Plaza, fot. Dorota Nelke
Tagi:
Zagospodarowanie parku centralnego w Gdyni Wzdłuż alei Piłsudskiego w Gdyni zostanie urządzony nowy śródmiejski park. Projekt opracowało biuro Arch-Deco.
Gdynia Design Days 2018 Objęliśmy naszym patronatem kolejną edycję festiwalu Gdynia Design Days. Start 6 lipca pod hasłem ERROR.
Nagrody Czas Gdyni dla najlepszych realizacji 2017 roku Rada Miasta Gdyni po raz kolejny przyznała nagrody dla najlepszych gdyńskich inwestycji. W kategorii Architektura zwyciężył zespół mieszkalny Rivus autorstwa pracowni MS architect z Sopotu.
Centrum sąsiedzkie na Witominie w Gdyni W ramach Gminnego Programu Rewitalizacji w zachodniej części dzielnicy Witomino-Radiostacja powstanie centrum sąsiedzkie. W konkursie na projekt obiektu zwyciężyli Jakub Piórkowski, Filip Kozarski i Adrian Mania.
Gdynia najbardziej ekologicznym miastem Polski Gdynia to stolica polskiego modernizmu, ale też - jak się okazuje - miasto o wysokim ekologicznym standardzie. W rozstrzygniętym 8 listopada konkursie ECO-MIASTO 2017 zwyciężyła w aż trzech kategoriach.
Gdyńskie modernizacje Organizowany już po raz siódmy sierpniowy weekend architektury odbył się właśnie pod hasłem Miejskich modernizacji. Temat przewodni jak zawsze zaprezentowano z wykorzystaniem różnych formatów – konkursów, projekcji filmowych, wystaw i wykładów – relacja Agnieszki Skolimowskiej.