Architektura MuratorWydarzeniaIII edycja Warszawskich Rozmów Architektonicznych. Dom dla seniora i miasto dla wszystkich

III edycja Warszawskich Rozmów Architektonicznych. Dom dla seniora i miasto dla wszystkich

Podczas III edycji Warszawskich Rozmów Architektonicznych profesjonaliści z Polski i Niemiec poszukiwać będą odpowiedzi na pytanie w jaki sposób dostosować współczesną architekturę, urbanistykę i architekturę krajobrazu do wymagań osób starszych. Wobec zmieniającej się struktury demograficznej i stylu życia to zagadnienia, których znaczenie będzie rosnąć w przyszłości

Revital Total. Konferencja Pażdziernikowa polsko-niemiecka konferencja z cyklu Warszawskie Rozmowy Architektoniczne poświęcona będzie przeprowadzanej w przestrzeni publicznej rewitalizacji.
Zielone Miasto. Konferencja Tematem szóstej edycji Warszawskich Rozmów Architektonicznych jest Zielone Miasto – Miasto jako ogród.
Współczesne miasta ogrody – doświadczenia niemieckich architektów Konferencja poświęcona otwartym terenom miejskim, wycieczki rowerowe, warsztaty oraz Festiwal Ogrodów to tylko niektóre z wydarzeń odbywających się w ramach polsko-niemieckiego projektu Zielone Miasto.
Innowacyjne mieszkanie. Warszawskie Rozmowy Architektoniczne 16 listopada odbędzie się piąta edycja Warszawskich Rozmów Architektonicznych. Tym razem tematem prelekcji i dyskusji będą innowacyjne mieszkania omawiane na przykładzie dwóch modelowych inwestycji - IBA w Hamburgu i Nowych Żernik we Wrocławiu. Zgłoszenia tylko do 10 listopada!
Warszawskie rozmowy architektoniczne. "CZYNSZÓWKI – mieszkanie dla każdego" "Warszawskie rozmowy architektoniczne" to cykl wykładów i dyskusji na tematy urbanistyczne, architektoniczne i z zakresu architektury krajobrazu. 28 listopada odbędzie się kolejne spotkanie, tym razem poświęcone tematowi małych mieszkań w Polsce i Europie. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 listopada.