Architektura MuratorWydarzenia"Uniwersytet Warszawski jutra. Innowacje w przestrzeni kampusów" - debata architektoniczna na UW

"Uniwersytet Warszawski jutra. Innowacje w przestrzeni kampusów" - debata architektoniczna na UW

Jaki może być przyszłość uczelnianych kampusów? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć architekci z Polski i zagranicy. W najbliższy czwartek Uniwersytet Warszawski zaprasza na spotkanie z serii "Widoki na przyszłość".

"Innowacje w przestrzeni kampusów akademickich" - debata na UW
Robocza makieta Powiśla, źródło: BIPA UW
Tagi:
Dojrzałość dobrze zaprojektowana. Debata Jak uwzględnić potrzeby osób starszych w projektowaniu? Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie zaprasza na dyskusję 23 marca.
I komu to przeszkadzało? Debata W najbliższy wtorek odbędzie się debata poświęcona najnowszym wyburzeniom i przekształceniom warszawskiej architektury. Wydarzenie towarzyszy premierze strony internetowej www.tubylotustalo.pl, na której znajdzie się mapa nieistniejących stołecznych zabytków.
Miasto z odzysku. Festiwal filmowy Trzecia edycja festiwalu MIASTOmovie odbywać się będzie pod hasłem Miasto z odzysku. Głównymi tematami programu filmowego oraz debaty są tworzenie miasta i odzyskiwanie pamięci o miejscach.
Mies van der Rohe Award 2013. Debata Otwieranie nowych horyzontów Pięć okrągłych stołów, przy każdym zaś moderator, laureat nagrody, zdobywca wyróżnienia, finalista z 2013 roku, krytyk architektury, członek jury z 2013 roku oraz architekt z Barcelony - debatę Otwieranie nowych horyzontów/ Breaking New Ground opisuje Ivan Blasi
Warszawa: ład przestrzenny czy chaos. Jubileuszowa debata w warszawskim Domu Spotkań z Historią We wtorek 27 marca w DHS  odbędzie się szesnasta już debata poświęcona problemom ładu przestrzennego w Warszawie
Warszawskie Targi Książki zadebiutują 13-16 maja 2010 w PKiN W programie m.in. „Znikająca Warszawa” – prezentacja multimedialna i debata o tych elementach i zjawiskach w mieście, których zanikania jesteśmy świadkami. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz miasta, konserwatorzy zabytków, varsavianiści. Współorganizatorem targów jest Murator EXPO.