Architektura MuratorWydarzeniaJakość powietrza w biurach i projektowanie sprzyjających pracy budynków biurowych. Rozmowa

Jakość powietrza w biurach i projektowanie sprzyjających pracy budynków biurowych. Rozmowa

Geo Clausen, ekspert w dziedzinie jakości powietrza we wnętrzach, wyjaśnia ryzyko ignorowania klimatu wnętrz

DK Viborg, Ratusz
Barometr nastrojów architektów 2018 – jak polscy projektanci oceniają sytuację na rynku usług architektonicznych Trzeci rok z rzędu obserwowany jest wzrost pozytywnych nastrojów wśród architektów – już 55% respondentów ocenia sytuację rynkową biura architektonicznego jako bardzo dobrą lub raczej dobrą – wynika z raportu BCMM.
Polski design na eksport. Forum BiznesUp! [WIDEO] Jak skutecznie promować swoje produkty za granicą? Co wyróżnia polski design na światowym tle? Organizowane w ramach Łódź Design Festival forum to inicjatywa dla projektantów, którzy chcą zmierzyć się z wyzwaniem wejścia na międzynarodowe rynki.
Dojrzałość dobrze zaprojektowana. Debata Jak uwzględnić potrzeby osób starszych w projektowaniu? Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie zaprasza na dyskusję 23 marca.
Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem Około 100 wystawców zapowiedziało swoją obecność na krakowskich Targach Dizajnu Zaprojektowani. Program wydarzenia, odbywającego się w dniach 24-26 listopada, obejmuje wystawy, warsztaty, targi dizajnu, a także spotkania z projektantami.
Projektowanie dla seniorów – bezpłatny przewodnik Wrocławska Fundacja Aktywny Senior wydała popularny w Szwecji przewodnik na temat projektowania przestrzeni dla osób starszych. Publikacja autorstwa dwóch architektek Ingeli Blomberg i Kerstin Kärnekull dostępna jest w formie e-booka.
Warszawski krój Warszawa jako pierwsze miasto w Polsce ma własne kroje pisma, które można pobierać za darmo.