Architektura MuratorWydarzeniaKładka Łazienkowska – nowa przeprawa przez Wisłę już otwarta!

Kładka Łazienkowska – nowa przeprawa przez Wisłę już otwarta!

W Warszawie otwarto Kładkę Łazienkowską – nową trasę pieszo-rowerową łączącą centrum miasta z Saską Kępą.

Kładka Łazienkowska – nowa przeprawa przez Wisłę już otwarta!
Kładka Łazienkowska – nowa pieszo-rowerowa przeprawa przez Wisłę
Poidełka w tym roku na ulicach Warszawy Już niedługo zobaczymy efekty rozstrzygniętego w zeszłym roku konkursu na miejskie źródełka. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie 177 takich obiektów, które mają stanąć w różnych miejscach stolicy.
"Weekend dla odbudowy" dla osiedla na Jazdowie Powojenne osiedle na Jazdowie to prawdziwa ciekawostka urbanistyczna w śródmieściu Warszawy. W weekend 2-4 marca grupa społeczników chce zebrać funduszę na odbudowę jednego z domków fińskich, który spłonął w grudniu 2017.
Nowy budynek SGH w Warszawie W konkursie na projekt Centrum Przestrzeni Innowacyjnej SGH zwyciężyła pracownia Stelmach i Partnerzy.
Biurowiec Vector+ w Warszawie Przy skrzyżowaniu ul. Obozowej z al. Prymasa Tysiąclecia trwa realizacja biurowca projektu JSK Architekci.
Zespół mieszkaniowy i budynek biurowy na Mokotowie w Warszawie Nowe budynki stanowią ostatni etap inwestycji rozpoczętej ponad dekadę temu. Kompleks zrealizowany według spójnego projektu JEMS Architekci to przykład żywej i zwartej struktury miejskiej z licznymi funkcjami i przestrzeniami publicznymi. O zespole biurowo-mieszkaniowym przy ul. Bobrowieckiej pisze Magdalena Wrzesień.
Muzeum Sztuki Nowoczesnej z pozwoleniem na budowę Pierwsza duża inwestycja na Placu Defilad staje się rzeczywistością. Miasto Warszawa ogłosiło dzisiaj przetarg na budowę nowego budynku MSN-u.