Architektura MuratorWydarzeniaOffice Superstar 2 – najlepsze wnętrza biurowe w Polsce AD 2018

Office Superstar 2 – najlepsze wnętrza biurowe w Polsce AD 2018

Publikujemy najciekawsze aranżacje przestrzeni biurowych w Polsce nagrodzone w drugiej edycji konkursu Office Superstar organizowanego przez międzynarodową firmę doradczo-inwestycyjną CBRE. Honorowy patronat nad konkursem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Office Superstar 2 – najlepsze wnętrza biurowe w Polsce AD 2018
Zwyciężca w kategorii „Najlepsze Biuro we Wrocławiu” – biuro firmy Droids on Roids, proj. mode:lina
Orgatec 2018 – przestrzeń Agile Working według Furniko Podczas tegorocznej edycji targów Orgatec w Kolonii Furniko zaprezentowało swoją wizję biura opartego o model pracy Agile Working. Na czym polega Agile Working i jakie rozwiązania wspierają tego typu podejście w aranżacji przestrzeni?
Biuro przyszłości. Intelligent Office w praktyce Biuro strefowe - to naprawdę spersonalizowane rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu nietuzinkowych rozwiązań, projekt DSGN Studio Architektoniczne zrewolucjonizował sposób pracy w firmie Lionbridge.
10 trendów w projektowaniu biur, które musisz znać [WIDEO] Aby zatrzymać wykwalifikowanego pracownika dziś nie wystarczy już wysokie wynagrodzenie, elastyczny czas pracy i atrakcyjny pakiet socjalny. Ważna jest też przyjazna, stymulująca przestrzeń, która sprawi, że wykonywanie obowiązków stanie się przyjemnością. Publikujemy 10 trendów i najnowszych rozwiązań w aranżacji przestrzeni biurowych.
Jakość powietrza w biurach i projektowanie sprzyjających pracy budynków biurowych. Rozmowa Geo Clausen, ekspert w dziedzinie jakości powietrza we wnętrzach, wyjaśnia ryzyko ignorowania klimatu wnętrz