Architektura MuratorWydarzeniaPowrót do źródeł - współczesna architektura i sztuka w Bieszczadach

Powrót do źródeł - współczesna architektura i sztuka w Bieszczadach

Grupa Terytoria Kultury już po raz trzeci zorganizowała wystawę poświęconą współczesnej architekturze i sztuce w Bieszczadach. W ramach wydarzenia studenci i absolwenci Politechniki Warszawskiej zaprezentowali swoje projekty w wyjątkowym miejscu – zabytkowej cerkwi w Baligrodzie.

Powrót do źródeł - współczesna architektura i sztuka w Bieszczadach
Tagi:
Kulisy projektowania – wystawa Krystiana Kowalskiego Na wystawie odbywającej się w ramach targów Warsaw Home Expo 2017 będzie można poznać warsztat projektanta od kuchni. Zaprezentowane zostaną różne technologie i etapy powstawania produktów oraz związki dizajnu z przemysłem.
Wizja miasta według Stanisława Deńki Na wystawie Stanisław Deńko. Wizja Miasta w gdyńskim Centrum Designu można zobaczyć najważniejsze realizacje krakowskiego architekta, laureata honorowej nagrody SARP 2016.
Konkurs na kuratora Triennale Architektury w Oslo 2019 Trwa konkurs na kuratora siódmej edycji Triennale Architektury, które odbędzie się jesienią 2019 roku w Oslo.
7 wystaw architektonicznych, które warto zobaczyć tej jesieni w Europie Przedstawiamy nasz wybór siedmiu architektonicznych wystaw, które warto odwiedzić tej jesieni. Są wśród nich ekspozycje poświęcone słynnym duetom, jak Oskar i Zofia Hansenowie czy Charles i Ray Eams, analizy istotnych dla współczesnej architektury zjawisk oraz projekty wystawiennicze samych architektów, jak pokaz Petera Zumthora w Kunsthaus Bregenz.
Powrót do źródeł - współczesna architektura i sztuka w Bieszczadach 26 sierpnia w zabytkowej cerkwi w Baligrodzie w Bieszczadach odbędzie się wydarzenie ”Powrót do źródeł - współczesna architektura i sztuka Bieszczad” poświęcone synergii architektury, sztuki i muzyki.
Polski projektant na Paryskim Tygodniu Dizajnu W ramach odbywającego się we wrześniu Paryskiego Tygodnia Dizajnu będzie można zobaczyć wystawę polskiego projektanta Pawła Grobelnego. Na ekspozycji znajdzie się seria "Recto-Verso", która powstała z potrzeby ograniczenia przedmiotów w naszym najbliższym otoczeniu. Każdy obiekt może pełnić dwie różne funkcje, wydobywane dzięki obróceniu przez użytkownika.