Architektura MuratorWydarzeniaPowrót do źródeł - współczesna architektura i sztuka w Bieszczadach

Powrót do źródeł - współczesna architektura i sztuka w Bieszczadach

Grupa Terytoria Kultury już po raz trzeci zorganizowała wystawę poświęconą współczesnej architekturze i sztuce w Bieszczadach. W ramach wydarzenia studenci i absolwenci Politechniki Warszawskiej zaprezentowali swoje projekty w wyjątkowym miejscu – zabytkowej cerkwi w Baligrodzie.

Powrót do źródeł - współczesna architektura i sztuka w Bieszczadach
Tagi:
Odwilż 56 – Cracovia 65. WYSTAWA Wystawa Odwilż 56 – Cracovia 65. Architektura Witolda Cęckiewicza będzie prezentacją twórczości jednego z najważniejszych architektów powojennego modernizmu w Polsce.
Wysoko... WYSTAWA Prezes SARP Odział Wybrzeże oraz biuro Kuryłowicz & Associates zapraszają na wystawę Wysoko...
Kulisy projektowania – wystawa Krystiana Kowalskiego Na wystawie odbywającej się w ramach targów Warsaw Home Expo 2017 będzie można poznać warsztat projektanta od kuchni. Zaprezentowane zostaną różne technologie i etapy powstawania produktów oraz związki dizajnu z przemysłem.
Wizja miasta według Stanisława Deńki Na wystawie Stanisław Deńko. Wizja Miasta w gdyńskim Centrum Designu można zobaczyć najważniejsze realizacje krakowskiego architekta, laureata honorowej nagrody SARP 2016.
Konkurs na kuratora Triennale Architektury w Oslo 2019 Trwa konkurs na kuratora siódmej edycji Triennale Architektury, które odbędzie się jesienią 2019 roku w Oslo.
7 wystaw architektonicznych, które warto zobaczyć tej jesieni w Europie Przedstawiamy nasz wybór siedmiu architektonicznych wystaw, które warto odwiedzić tej jesieni. Są wśród nich ekspozycje poświęcone słynnym duetom, jak Oskar i Zofia Hansenowie czy Charles i Ray Eams, analizy istotnych dla współczesnej architektury zjawisk oraz projekty wystawiennicze samych architektów, jak pokaz Petera Zumthora w Kunsthaus Bregenz.