Architektura MuratorWydarzeniaPracownia ARCA z Nagrodą Ministra Infrastruktury i Budownictwa za plan miejscowy dla Tczewa

Pracownia ARCA z Nagrodą Ministra Infrastruktury i Budownictwa za plan miejscowy dla Tczewa

Biuro Projektów Urbanistyki i Architektury ARCA otrzymało Nagrodę Ministra Infrastruktury i Budownictwa za wybitne osiągnięcia w dziedzinie planowania i zagospodarowania przestrzennego. Nagrodę przyznano za plan zagospodarowania Nowego Centrum Usługowego w Tczewie na obszarze po byłej jednostce wojskowej.

Pracownia ARCA z Nagrodą Ministra Infrastruktury i Budownictwa za plan miejscowy dla Tczewa
Koncepcja zagospodarowania przestrzennego Nowego Centrum Usługowego w Tczewie na obszarze po byłej jednostce wojskowej, proj. Biuro Projektów Urbanistyki i Architektury ARCA
Szkice architektoniczne 4 – konkurs dla studentów architektury Do 20 grudnia 2017 roku można nadsyłać prace na konkurs Szkice architektoniczne, którego organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerem merytorycznym Izba Architektów RP. Na autorów najlepszych rysunków czekają nagrody finansowe!
Budma 2017 - wydarzenia dla architektów W lutym 2017 roku w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Gośćmi specjalnymi w tym roku będą m.in. Fernando Menis i Stanisław Niemczyk. Co jeszcze przewidziano w programie? - publikujemy zestawienie wydarzeń skierowanych do architektów.
Forum Budownictwa Pasywnego W dniach 4-5 lutego 2016 w ramach targów BUDMA w Poznaniu odbędzie się VII Forum Budownictwa Pasywnego.
Targi Budma 2016 Na początku lutego w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Czterodniowy program obejmje wydarzenia dla architektów, inwestorów i wykonawców. Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą Zvi Hecker, Robert Konieczny oraz Tomasz Konior.
Szkice architektoniczne z użyciem trzech kolorów Przedmiotem konkursu jest przygotowanie odręcznego rysunku, prezentującego wpływ wybranych technologii i materiałów na jakość, wygląd i charakter architektury, przy użyciu nie więcej niż trzech kolorów. Termin składania prac upływa 15 stycznia 2016 roku.
Ogłoszenie wyników konkursu Dom Dostępny 2021 Miesięcznik "Murator" zaprasza na ogłoszenie wyników konkursu DOM DOSTĘPNY 2021. Zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu niedużego domu jednorodzinnego, zgodnie z warunkami technicznymi, które wejdą w życie w 2021 roku.