Architektura MuratorWydarzeniaWŁĄCZNIK: projektowanie uniwersalne krok po kroku – pierwszy w Polsce tego typu podręcznik do pobrania na naszej stronie!

WŁĄCZNIK: projektowanie uniwersalne krok po kroku – pierwszy w Polsce tego typu podręcznik do pobrania na naszej stronie!

Jak powinno wyglądać miasto dostępne? Jak aranżować miejsca pracy i przestrzeń publiczną, by były przyjazne dla wszystkich użytkowników? Czy istnieje różnica między osobą z niepełnosprawnością a osobą poruszającą się na wózku? Na te i inne pytania dotyczące projektowania uniwersalnego znajdziecie odpowiedź w bezpłatnej publikacji wydanej przez Fundację Integracja we współpracy z firmą Skanska.

Projektowanie uniwersalne krok po kroku – pierwszy w Polsce tego typu podręcznik do pobrania na naszej stronie!
SARP Kraków. Współczesna architektura dla wszystkich, czyli projekt bez przeszkód Studenckie Koło KREATURA i krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP) zapraszają na debatę Projekt bez przeszkód. Eksperci dyskutować będą o projektowaniu uniwersalnym i budynkach dostępnych dla wszystkich – osób niepełnosprawnych, starszych czy matek z dziećmi