Architektura MuratorWydarzeniareSITE 2016. Konferencja

reSITE 2016. Konferencja

Piąta edycja międzynarodowej konferencji i festiwalu reSITE 2016 została zatytułowana Miasta w migracji.

reSITE 2016
Konferencja reSITE 2015 The Sharing City. Fot. Dorota Velek/serwis prasowy
Tagi:
Miastonatura. Zielona przyszłość miast? - konferencja Instytut Badań Przestrzeni Publicznej zaprasza na konferencję poświęconą relacjom między naturą i miastem. Spotkanie odbędzie sie 21 kwietnia 2017 roku w siedzibie ASP na Powiślu.
Niewidzialne miasta. Festiwal reSITE2017 Tegoroczna edycja festiwalu reSITE poświęcona będzie temu, co wywiera znaczący wpływ na kształt miast, choć nie wjest widoczne dla oka. Wśród prelegentów znajdą się Kazuyo Sejima z pracowni SANAA i prof. Teddy Cruz z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Wczesna rejestracja potrwa do 30 kwietnia.  
Holenderskie krajobrazy [KONFERENCJA] Jesienna konferencja SAK będzie poświęcona architekturze krajobrazu w Holandii. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada.
Revital Total. Konferencja Pażdziernikowa polsko-niemiecka konferencja z cyklu Warszawskie Rozmowy Architektoniczne poświęcona będzie przeprowadzanej w przestrzeni publicznej rewitalizacji.
Konferencja "Nowe oblicze BIM" Celem konferencji jest popularyzacja technologii modelowania informacji o budynkach. Wśród prelegentów znajdą się polscy i zagraniczni specjaliści BIM.
Bezpieczeństwo pożarowe budynków - konferencja Bezpieczeństwo pożarowe to jedno z podstawowych kryteriów dopuszczenia budynku do użytkowania. Jak sprostać wymaganiom bezpieczeństwa pożarowego? Czy polskie przepisy odpowiadają wyzwaniom nowoczesnego budownictwa? To tylko część problematyki związanej z bezpieczeństwem pożarowym budynków, która zostanie poruszona podczas konferencji.