Architektura MuratorWydarzeniaZaproszenie na promocję książki Architektura jest najważniejsza

Zaproszenie na promocję książki Architektura jest najważniejsza

„Rozmowy drugie" to trzeci tom z serii Architektura jest najważniejsza. W spotkaniu promującym książkę wezmą udział: Małgorzata Omilanowska, Marta Leśniakowska i Roman Rutkowski.

Architektura jest najważniejsza
Fot.: materiały prasowe
Twórczość Bohdana Lacherta we wrocławskim Muzeum Już w listopadzie w Muzeum Architektury będzie można obejrzeć wystawę Awers/rewers. Przybliży ona twórczość jednego z najbardziej znanych polskich architektów awangardowych.
Konferencja „Transmutacje betonu” W dniach 24-25 listopada 2017 w Krakowie odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa z cyklu „Definiowanie przestrzeni architektonicznej”. Wydarzenie stanowi początek dyskusji na temat przemian w architekturze.
Sukces pracowni BUCK.STUDIO Zaprojektowana przez wrocławskie biuro cukiernia Nanan zwyciężyła w konkursie Restaurant and Bar Design Awards. Wnętrze cukierni i bistra Dinette we Wrocławiu zostało opublikowane w książce Appetizer.
Poznańskie Dni z Architekturą Do 8 listopada trwa czwarta edycja Festiwalu Dni Architektury. Wydarzenie organizowane przez poznański SARP koncentruje się na powojennym modernizmie.
Wieżowiec Zahy Hadid otwarto dla publiczności Generali Tower można było odwiedzić po raz pierwszy w niedzielę 15 października 2017. Mediolańska wieża ma 170 metrów wysokości, jej budowa zakończy się na początku 2018 roku.
DKBE 2017 - pierwszy krok w kierunku wielkich zmian w branży HVAC 5 października odbyła się pierwsza edycja organizowanej przez Lindab konferencji DKBE 2017. Było to pierwsze tego typu wydarzenie poświęcone w całości komfortowi, energooszczędności i nowoczesnym rozwiązaniom dla branży HVAC.