Architektura MuratorKonkurs studencki Jednostka Mieszkalna MinimumAktualnościZaproszenie na ogłoszenie wyników konkursu studenckiego Jednostka Mieszkalna Minimum

Zaproszenie na ogłoszenie wyników konkursu studenckiego Jednostka Mieszkalna Minimum

Miesięcznik "Architektura-murator" zaprasza na ogłoszenie wyników XV edycji konkursu studenckiego pt. "Jednostka Mieszkalna Minimum" i otwarcie wystawy pokonkursowej.

W tej edycji zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu jak najmniejszego modułu mieszkalnego w dowolnie wybranym miejscu w Polsce. Miał on mieć charakter obiektu wolno stojącego lub być częścią większej jednostki, istniejącej bądź nowej. W swoim programie musi zawierać miejsce do spania, pracy, gotowania, mycia się i toaletę.

Już 28 maja jury konkursu w składzie Marcin Kwietowicz, Krzysztof Mycielski, Maciej Siuda, Jarosław Szymański, Ewa P. Porębska przyzna nagrodę główną w wysokości 7500 zł oraz trzy wyróżnienia po 1500 zł. Wszystkie nagrodzone prace opublikowane zostaną na łamach miesięcznika "Architektura-murator" i na stronie internetowej magazynu.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 28 maja 2015 o godz. 15:30 w Pałacu Prymasowskim ul. Senatorska 13/15, w Warszawie. Wystawa pokonkursowa będzie otwarta do 29 maja, do godz. 19:00.

Nagroda została ufundowana przez miesięcznik "Architektura-murator". Ponadto sponsor konkursu, firma Geberit, przyzna nagrodę specjalną za szczególne walory zaprojektowanej w jednostce mieszkalnej toalety, w której użyto produktów marki Geberit. Nagrodą specjalną jest voucher do centrum SPA w Głęboczku.

Wyniki Plebiscytu Internautów XV konkursu studenckiego Architektury-murator Zakończył się Plebiscyt Internautów XV edycji konkursu studenckiego "Architektury-murator" Jednostka mieszkalna minimum. Najwięcej głosów otrzymała praca autorstwa Łukasza Byczkowskiego, Weroniki Młynarczak i Martyny Sokulskiej. Gratulujemy!
Jednostka mieszkalna minimum - wybierz najlepszy projekt! Trwa plebiscyt internautów na najlepszą pracę nadesłaną na konkurs studencki Jednostka mieszkalna minimum. Na głosy czekamy do 8 czerwca włącznie.
Jednostka mieszkalna minimum - relacja z rozstrzygnięcia konkursu [ZDJĘCIA] Prace nadesłane na XV edycję konkursu studenckiego "Architektury-murator" cechuje duża różnorodność, od adaptacji istniejących struktur, przez studia uniwersalnego modułu, projekty odnoszące się do krajobrazu, aż po projekty-wynalazki. Zwyciężyła koncepcja o wymiarze społecznym, którą jury uznało za istotną dla studentów i architektów w tym momencie. Prezentujemy relację z wręczenia nagród i otwarcia wystawy pokonkursowej.
Wyniki konkursu studenckiego Jednostka mieszkalna minimum 28 maja odbyło się rozstrzygnięcie XV edycji konkursu studenckiego "Architektury-murator" Jednostka mieszkalna minimum. Jaka może być minimalna powierzchnia potrzebna do mieszkania? Jak powinna wyglądać i funkcjonować taka jednostka do mieszkania? Na te pytania musieli odpowiedzieć tegoroczni uczestnicy konkursu. I nagrodę otrzymał zespół Dominiki Słowickiej i Roberta Witczaka z Politechniki Wrocławskiej.
Warsztaty projektowe dla uczestników konkursu Firma Geberit zaprasza uczestników konkursu studenckiego Jednostka Mieszkalna Minimum na warsztaty projektowe, poświęcone projektowaniu wnętrz z wykorzystaniem swoich produktów.
JEDNOSTKA MIESZKALNA MINIMUM 28 stycznia 2015 rusza XV edycja Konkursu Studenckiego „Architektury-murator”. Do konkursu mogą się zgłaszać indywidualni uczestnicy lub zespoły projektowe.