Architektura MuratorKonkurs studencki Jednostka Mieszkalna MinimumAktualnościWyniki Plebiscytu Internautów XV konkursu studenckiego Architektury-murator

Wyniki Plebiscytu Internautów XV konkursu studenckiego Architektury-murator

Zakończył się Plebiscyt Internautów XV edycji konkursu studenckiego "Architektury-murator" Jednostka mieszkalna minimum. Najwięcej głosów otrzymała praca autorstwa Łukasza Byczkowskiego, Weroniki Młynarczak i Martyny Sokulskiej. Gratulujemy!

Plebiscyt internautór jednostka mieszkalna minimum

Łącznie w plebiscycie oddano aż 16016 głosów. Największą ich liczbę otrzymała praca z numerem 021010, opracowana przez zespół w składzie: Łukasz Byczkowski, Weronika Młynarczak, Martyna Sokulska. Nagrodą dla zwycięzców jest półroczna prenumerata miesięcznika "Architektura-murator".

Opis autorski: Ideą MM jest stworzenie jednostki mieszkalnej o lekkiej konstrukcji, którą można złożyć w każdym miejscu na ziemi. Mobile Modular to obiekt dla osób lubiących podróże i obcowanie z naturą. Jednostka składa się z lekkich modułów, które łatwo można złożyć i zdemontować, a całość mieści się w busie. MM łączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do życia człowieka.

Autorzy projektów, które zajęły kolejne miejsca, otrzymają upominek od sponsora konkursu, firmy Geberit. Są to prace o numerach:

- 333333 autorstwa Grzegorza Balińskiego i Hanny Jurkowskiej
- 908378 autorstwa Artura Górskiego
- 061792 autorstwa Małgorzaty Szczurowskiej i Martyny Sprengel

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy za każdy oddany głos!

Jednostka mieszkalna minimum - wybierz najlepszy projekt! Trwa plebiscyt internautów na najlepszą pracę nadesłaną na konkurs studencki Jednostka mieszkalna minimum. Na głosy czekamy do 8 czerwca włącznie.
Jednostka mieszkalna minimum - relacja z rozstrzygnięcia konkursu [ZDJĘCIA] Prace nadesłane na XV edycję konkursu studenckiego "Architektury-murator" cechuje duża różnorodność, od adaptacji istniejących struktur, przez studia uniwersalnego modułu, projekty odnoszące się do krajobrazu, aż po projekty-wynalazki. Zwyciężyła koncepcja o wymiarze społecznym, którą jury uznało za istotną dla studentów i architektów w tym momencie. Prezentujemy relację z wręczenia nagród i otwarcia wystawy pokonkursowej.
Wyniki konkursu studenckiego Jednostka mieszkalna minimum 28 maja odbyło się rozstrzygnięcie XV edycji konkursu studenckiego "Architektury-murator" Jednostka mieszkalna minimum. Jaka może być minimalna powierzchnia potrzebna do mieszkania? Jak powinna wyglądać i funkcjonować taka jednostka do mieszkania? Na te pytania musieli odpowiedzieć tegoroczni uczestnicy konkursu. I nagrodę otrzymał zespół Dominiki Słowickiej i Roberta Witczaka z Politechniki Wrocławskiej.
Zaproszenie na ogłoszenie wyników konkursu studenckiego Jednostka Mieszkalna Minimum Miesięcznik "Architektura-murator" zaprasza na ogłoszenie wyników XV edycji konkursu studenckiego pt. "Jednostka Mieszkalna Minimum" i otwarcie wystawy pokonkursowej.
Warsztaty projektowe dla uczestników konkursu Firma Geberit zaprasza uczestników konkursu studenckiego Jednostka Mieszkalna Minimum na warsztaty projektowe, poświęcone projektowaniu wnętrz z wykorzystaniem swoich produktów.
JEDNOSTKA MIESZKALNA MINIMUM 28 stycznia 2015 rusza XV edycja Konkursu Studenckiego „Architektury-murator”. Do konkursu mogą się zgłaszać indywidualni uczestnicy lub zespoły projektowe.