Architektura MuratorKonkursyKonkurs VASCO Integracja 2020

Konkurs VASCO Integracja 2020

Można już nadsyłać zgłoszenia do dwunastej edycji konkursu VASCO Integracja 2020. W tym roku uczestnicy mogą spróbować swoich sił także w projektowaniu kontenerowego domku letniskowego.

Konkurs VASCO Integracja 2020
Konkurs VASCO Integracja – II nagroda w 11. edycji, kategoria: Projekt Zrealizowany, autor: Magdalena Śliwka, Black Deer Workshop, Warszawa

Głównym celem konkursu VASCO Integracja 2020 jest wybór i promocja najlepszych projektów wnętrz – zrealizowanych, koncepcyjnych i studenckich - w których zostały zastosowane grzejniki dekoracyjne VASCO. W nowej kategorii Innowacje należy przedstawić komputerowe wizualizacje prezentujące kontenerowy domek letniskowy oraz jego wnętrze. Zastosowane w tym przypadku rozwiązania powinny mieć charakter ekologiczny oraz autorski i nie opierać się wyłącznie na dotychczas wykorzystywanych technologiach. Projekt musi jednocześnie wskazywać sposób ogrzania wraz ze wskazaniem realnego źródła energii. Na zwycięzców czekają m.in. nagrody finansowe i licencje programu do projektowania. Dotychczas w konkursie wzięło udział ponad 1200 pracowni architektonicznych, które zgłosiły około 1500 projektów.

Konkurs VASCO Integracja 2020
Termin rejestracji: 31 marca
Termin nadsyłania prac: 30 kwietnia
Więcej informacji: www.vascoart.pl