Architektura MuratorKonkursyPorta by me 2015. Konkurs dla młodych projektantów

Porta by me 2015. Konkurs dla młodych projektantów

Zadaniem w konkursie PORTA BY ME 2015 jest przygotowanie projektu niestandardowych drzwi. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane w ramach wystawy PORTA BY ME podczas arena DESIGN 2015. Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w wysokości 10 tysięcy złotych.

Porta by me

Konkurs skierowany jest do studentów uczelni wyższych o profilu technicznym i artystycznym, wydziałów wzornictwa przemysłowego i architektury. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 12 stycznia 2015 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.portabyme.pl i załączyć 2 zdjęcia stworzonego przez siebie projektu. Spośród przesłanych prac jury wyłoni laureatów konkursu.

Na zdobywcę I miejsca czeka nagroda pieniężna w wysokości 10 000 złotych, ufundowana przez współorganizatora konkursu, firmę Porta KMI Poland. Ponadto organizator konkursu, Międzynarodowe Targi Poznańskie, zaprezentuje najlepsze prace w dniach 17-20 lutego 2015 r. na arena DESIGN 2015 - przestrzeni prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Przy ocenie prac pod uwagę brany będzie niestandardowy design i oryginalne wzornictwo. Zgłoszone projekty oceniać będzie jury, w skład którego wejdą reprezentanci instytucji wzornictwa przemysłowego, stowarzyszeń projektantów oraz architektów.

Więcej informacji o konkursie PORTA BY ME oraz regulamin dostępne są na stronie www.portabyme.pl

Gdyński Modernizm w Obiektywie: konkurs fotograficzny Trwa 12. edycja konkursu fotograficznego Gdyński Modernizm w Obiektywie 2022. Zgłoszenia do 12 sierpnia.
Top Woman in Real Estate 2022: wyniki konkursu Poznaliśmy wyniki konkursu Top Woman in Real Estate 2022. Wśród nagrodzonych po raz pierwszy mężczyzna!
Konkurs na najpiękniejsze wizualizacje z drzwiami DRE Supreme by K. Miruć Jesteś projektantem, architektem, grafikiem lub designerem? Umiesz tworzyć piękne wizualizacje wnętrz? Koniecznie weź udział w konkursie organizowanym przez DRE! Stwórz wizualizację z drzwiami z linii DRE Supreme by K. Miruć i wygraj nawet 10 000 złotych. Zgłoszenia można wysyłać do 16 maja.
Ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu o ekobudownictwie Jesteś studentem i interesujesz się ekologicznymi rozwiązaniami? Jeszcze tylko do 14 marca możesz zgłosić się do konkursu. Zadanie konkursowe polega na zaprezentowaniu ciekawego i ekologicznego rozwiązania, które może wpłynąć na zmianę sposobu, w jaki budujemy, mieszkamy i żyjemy.  Możesz je wykonać za pomocą infografiki, krótkiego filmu lub tekstu. Zaprezentowane przez Ciebie rozwiązanie może być zarówno Twoim autorskim pomysłem, jak i koncepcją, która jest już powszechnie stosowana. Zanim przystąpisz do pracy, zapoznaj się z krótką listą inspiracji.
9. edycja konkursu dla młodzieży w ramach programu Kształtowanie przestrzeni Organizatorzy programu edukacyjnego Kształtowanie Przestrzeni zapraszają młodzież w wieku 12-19 lat do udziału w konkursie na niezwykłe opowieści o miejscu zamieszkania.
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Tree house 2021 Anna Piątek, Piotr Gajdka i Mikołaj Kociołek zdobyli wyróżnienie w międzynarodowym konkursie na zaprojektowanie domku na drzewie Tree house 2021. Projekt jest nie tylko spełnieniem dziecięcych marzeń, lecz także odpowiedzią na bieżące problemy, z którymi mierzy się ludzkość.