Architektura MuratorKonkursyProjekt Łazienki 2011

Projekt Łazienki 2011

Cykl konkursów Sanitec Koło zlokalizowanych w szczególnych miejscach Polski – w tym roku zadanie polega na wykonaniu koncepcji toalety publicznej dla ulicy Piotrkowskiej w Łodzi

fotka z /zdjecia/kolo_01(1).jpg

Termin składania prac: 17.05.2011 (do godz. 18.00)
Ogłoszenie wyników: 16.06.2011 (godz. 13.00)

REGULAMIN

JURY:
prof. Ewa Kuryłowicz – Wydz. Arch. PW, APA Kuryłowicz & Associates
dr arch. Włodzimierz Adamiak – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. ul. Piotrkowskiej
prof. PŁ Marek Janiak – Fundacja Ulicy Piotrkowskiej
projektant Janusz Kaniewski – Kaniewski Haute Design
arch. Wojciech Szygendowski – Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków
Przemysław Powalacz - Prezes Zarządu Sanitec Koło

Nagroda i wyróżnienia
Grand Prix „Łazienka KOŁO 2011” 20 000 zł
wyróżnienie I stopnia 9 000 zł
wyróżnienia II stopnia po 4 000 zł
wyróżnienia III stopnia po 2 000 zł

wyróżnienie internautów 2 000 zł


INFORMACJE: www.konkurskolo.pl

fotka z /zdjecia/kolo.JPG
Akcja reanimacja – modelowa łazienka szkolna na warszawskiej Woli Dwunastu wolontariuszy ze Szwajcarii, Niemiec i Austrii wraz z architektem i kierownikiem technicznym wzięło udział w pracach remontowych w jednej z warszawskich szkół. Przeprowadzono gruntowny remont wszystkich pomieszczeń sanitarnych, przebudowano szkolne szatnie oraz doposażono modelarnię.
Nowa kawiarnia nad Słupią. Wyniki konkursu Łazienka KOŁO 2018 Rozstrzygnięto 20. edycję konkursu KOŁO na projekt budynku z funkcją toalety publicznej – obiekt zaplanowano nad rzeką Słupią w centrum Słupska, w ramach zakrojonego na szeroką skalę programu rewitalizacji śródmieścia.
Prezentacja zwycięskiej pracy – Koło 2017 Tematem tegorocznej edycji konkursu Koło był zaprojektowanie toalety publicznej w północnej części starego koryta Warty w Poznaniu. Za najlepszą uznano pracę Anny i Ewy Grządki, studentek Politechniki Wrocławskiej i Politechniki Warszawskiej, ale jury przyznało również pięć wyróżnień.
Tak może wyglądać nowa toaleta publiczna w Poznaniu. Wyniki konkursu KOŁO na projekt łazienki Rozstrzygnięto 19. edycję konkursu KOŁO na projekt łazienki z funkcją toalety publicznej. Grand Prix otrzymał projekt surowej bryły z kinetyczną elewacją, nawiązującą do rozedrganej tafli wody. Jego autorkami są Anna i Ewa Grządka, studentki Politechniki Wrocławskiej i Politechniki Warszawskiej.
Prawie 300 projektów toalety publicznej dla Poznania. Wybierz najlepszy! Trwa konkurs na projekt budynku z funkcją toalety publicznej w Starym Korycie Warty w Poznaniu. Jeszcze do 15 czerwca na stronie konkurskolo.pl można oddać głos na wybraną koncepcję. Pracy, która uzyska największą liczbę głosów, zostanie przyznane wyróżnienie Internautów oraz nagroda pieniężna.
Toaleta publiczna dla Płocka. Wyniki konkursu KOŁO Rozstrzygnięto osiemnastą edycję konkursu KOŁO na projekt toalety publicznej w Płocku. Grand Prix otrzymała praca Stanisława Łakińskiego i Łukasza Spychaja z Poznania. Zwycięski projekt zakłada budowę obiektu w postaci sztucznego pagórka, harmonijnie wpisanego w parkowe otoczenie.