Architektura MuratorKonkursyPrzystań wioślarska w Bydgoszczy

Przystań wioślarska w Bydgoszczy

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej budynku sportowo-rekreacyjnego powiązanego z istniejącymi obiektami Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego przy ul. Żupy 4 w Bydgoszczy. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie upływa 11 września.

Burynek wraz z niezbędną infrastrukturą powinien spełniać potrzeby użytkowe i dydaktyczne z zakresu wioślarstwa, żeglarstwa i turystyki kajakowej, a ponadto być powiązany architektonicznie i funkcjonalnie z istniejącymi budynkami Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego przy ul. Żupy 4.

Terminy:

Regulamin konkursu dostępny do 10 września 2015, godz. 16:00
Miejsce: Wydział Zamówień Publicznych ul. Grudziądzka 9-15, b.B, II p., pok.208.

11 września 2015, godz. 11:00 - termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie
Miejsce: Wydział Zamówień Publicznych ul. Grudziądzka 9-15, bud. B, II piętro, pokój 208.

do 30 listopada 2015, do godz. 11:00 - termin składania prac konkursowych
Miejsce: Wydział Zamówień Publicznych ul. Grudziądzka 9-15, bud. B, II piętro, pokój 208.

Nagrody:

nagroda główna - 10.000 zł oraz zaproszenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia w trybie zamówienia wolnej ręki

Szczegóły na stronie BIP Bydgoszcz

Wyniki konkursu na projekt szkoły przy ul. Świderskiej w Warszawie Na warszawskiej Białołęce powstanie nowa szkoła! Władze dzielnicy rozstrzygnęły właśnie konkurs na projekt podstawówki przy ul. Świderskiej w Warszawie. Zwyciężyła koncepcja pracowni Bujnowski Architekci.
Modelowe Schronisko Górskie na Lubaniu – konkurs SARP Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze we współpracy ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Kraków ogłasza międzynarodowy, jednoetapowy konkurs architektoniczno-urbanistyczny na stworzenie budynku Schroniska Górskiego Na Lubaniu.
Nagroda POLITYKI – finaliści 2020 Znamy finalistów Nagrody Architektonicznej POLITYKI 2020. Swoje nominacje do tegorocznej edycji zgłosił także zespół redakcji „Architektura-murator”.
Rewitalizacja centrum Myszkowa – wyniki konkursu na nowe zagospodarowanie centrum Myszkowa Gmina Myszków we współpracy z częstochowskim oddziałem SARP rozstrzygnęła konkurs na koncepcję rewitalizacji centrum 30-tysięcznego Myszkowa w województwie śląskim. Zwyciężyła pracownia 4am Architekci z Warszawy. Na podium także Bartosz Kowal i Bartłomiej Poteralski oraz JAZ+Architekci.
Prezydent Szczecina unieważnił konkurs na plac Orła Białego! Jak informuje urząd miasta Szczecina, zwycięska koncepcja pracowni Orłowski Szymański Architekci nie będzie realizowana. Interes publiczny wymaga ponownej weryfikacji założeń, doprowadzenia do końca procedury pozyskiwania od wszystkich zainteresowanych ich uwag i propozycji – mówi zastępca prezydenta Daniel Wacinkiewicz.
Dwuetapowy konkurs na przebudowę siedziby Estrady Poznańskiej Estrada Poznańska ogłasza konkurs na przebudowę swojej siedziby w ponad stuletniej kamienicy przy ul. Masztalarskiej. Uczestnicy, których prace przejdą do II etapu otrzymają zwrot kosztów przygotowania koncepcji.